Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dragon

1- Mihawk'ın ne zaman En İyi ünvanını aldığı belli değil.
2- Mihawk'ın ne zamandan beri Kokutou Yoru'yu kullandığı da belli değil.

Çok kesin konuşuyorsun. :D Yani 10 yıl önce balığa kol kaptıran Shanks yükseldi de Mihawk yerinde mi saydı? Yahut Mihawk o zamanlar En İyi miydi? WB o konuşmada Mihawk'tan bahsetmiyor. Diyor ki, yıllar önce Mihawk'la yaptığın düello kulağıma kadar geldi, o zamandan beri basamakları hızlı tırmandın diyor. Mihawk yerinde saydı demiyor, hiç bahsetmiyor bile. Bence Mihawk da Shanksla aynı şekilde tırmandı basamakları. Daha adamın neden Shichi olduğu bile belli değilken kesin konuşmamak lazım. :D

Bana göre Shanks'ın muhatabı Mihawk'tır, Beckman değil. Luffy, Picayı görünce konuşmuyor bile, Zoro diyor ki kaptana o kadar kolay ulaşamazsın önce beni geç. Açıkçası Beckman'dan bu repliği duyacağımızı sanmıyorum ben. Doğrudan Shanks, kendisine muhatap alıyor Mihawk'ı. :D

Sonra savaş esnasında hakiye dair hiç emaresi olmayan Dof'ta 3 haki + hayvani güç + meyve çıkınca insanların Mihawk'tan beklentilerinin artması çok normal. Mangaka bir şeyleri saklayacağım diye saçmalayıp sıvıyor her defasında.

Diğer hususta Fujitora bence Mihawk'a rakip olmaktan çok uzak. Doflamingo'ya bile anca denk olur. En zayıf amiraldir benim gözümde. Meyvesini yeni yemiş [ki yememiş de olabilir, kılıca yedirmişlerdir belki], tecrübesi eksik bir adamı 20 yıldır denizlerde gezen Dof ve Mihawk'la aynı kefeye koymam ben. Kılıç ustalığı konusunda ise, hiçbir numarası gösterilmediği için kılıç kullanıcısıdır bence, kılıç ustası olacak kumaşı yok Fuji'nin :D
bin kere söyledim.hala tanıyamadın beni. :D ben yazdımmı kendi fikrimi yazarım bencedir.kesinlik belirterek yazıyorsam yine benim zihnimde kesindir.herkes farklı düşünebilir...

ben sana ne oldugunu söyliyeyim ; iki tane velet dövüstüler.mesela şimdiki doflamingo ve luffyi düşün.ama doflamingo daha körpe.her gün dövüsüyorlar,ipler havada ucusuyor kus kafesleri,red hawklar,g3 ler.wb duyuyor.sonra bu iki arkadas farklı yollara gidiyorlar.shanks şimdiki luffy gibi kk olamıyor ama kklige en yakın adamlardan oluyor yani yonko oluyor.genc doflamingoda mihawk, oda en iyi kılıc ustası olup,şimdiki doflamingodan biraz daha güclü oluyor.

benim anlatamadıgım su...mihawkın unvanına mıcam :D en iyi kılıc ustasının, one piecede esprisi yok.ikinci adamın hayali bu.en iyi kılıc ustasının beni gecmekten daha zor dedigi sey; gercek hedef.ilk adamın hedefi.ne o ? kk olmak.yani serinin yüzde 99u en iyi kılıc ustasını sallamıyor.kidde deki mihawkı yencek gücün var git yen,ün için yener unvanla ilgilenmez.bu seri kenshin degil,vagabond degil.one piece shounen ama korsan shouneni ve olay korsanlar kralı olmak.ve bu seride en büyük 4 korsan yonkolar.yani mihawk yonko gücündeyse bile shansktende linlindede gücsüz bu kadar basit :good: çünkü en güçlü 4 korsan bunlar.doflamingo, mihawkla kardes kardes konusuyor.kaidou denince allahım sana geliyorum diyor.

elli bin defa dedim.e.oda shanks ve mihawkı dünyanın en güclü adamının gözünden bizlere gösterdi.biri gidip gemisinde adam bayıltıp, sag koluna gel bana diyor,adamla eşit kılıc tokusturuyor.öbürü bizim kolpacı zülküf gibi uzaktan sallıyor.adama ulassa yemin ediyorum, gam yemiyecem.mangaka jozuyla, mihawkı durduruyor.aynı jozu, shanks babalıga birsey yaptımı diye endişeleniyor :D yahu daha ne istiyorsunuz.mihawk kim, shanks kim ? biri zoronun hedefi digeri,luffynin.

zoro fanı olmama ragmen cıldırcam sonucta.dbdede böyle oldu vegeta, gokuya eşit dövüstü yardırdı millet.ama bir baktık goku ss3 gücünü saklamıs.istese yerden yere vururmus vegetayı.hikayede bir uchiha, senju eşitligide yok.veya eşite yakınlıgı.en iyi kılıc ustası diyor;kk olmak, beni gecme hedefinden daha zor diyor.ben daha diyor,kklige en yakın adamla, aramdaki güc farkını ölcücem aylar sonra diyor :D bir görem diyor, sanada haber veririm diyor.bu bölümde en atarlı halinde benim zorom ancak dofun kıytırık adamına artistlik yapıyor.

usopp adam olmus haberimiz yok.shiliew şimdi tek basına luffy hari,c tüm tayfayı alır benim gözümde.doflamingo dedigimiz adamın önemini ben yılı gecti gördüm.sonuc ? kac ay önce sana dedim adam basamak.luffye amiral dövdürmeden veya amirallere karsı eşit güce ulastırmadan önce mangaka luffy güclensin diye dofu kullanıyor.zoro sınırlarını nadiren asar.genelde calısarak güclenir.luffy ise saiyajin cakması.dövüstükce ve ölümden döndükce gücü katlanır.bu arc bitsin luffy almıs yürümüs olucak.bu degildirki zoro gücsüz veya mihawk gücsüz.

anlatmaya calıstıgım ve kesin olan sey; en güclü 4 korsan yonkolar.bunları asıcak tek adamda luffy.seri bittiginde bende isterim farklılık olsun,mesela zoro luffynin kafasını kessin vallahi on numara olur. :D ama hayır ona biat eden adamı olucak..sunu sürekli yazdırmayın bana :good:

Lycan

Dof haki eklese Croco teke gitmişti la :D Adam Kyros'u bile tekliyordu neredeyse.Ne anlığından bahsediyon.Hadi Shanks'ınkine sıvama diyelim.Sıvama olsa dahi o zamanlar en fazla şu anki Zoro kadar kılıç ustasıdır diye düşünüyorum yani kaale almam pek o düelloları.

Kılıç ustası olarak gördüklerimiz arasında ünvan peşinde koşan yok.Bu kılıç ustalarından Issho gibi meyvesi olanları ayırırsan da Mihawk'ın rakip havuzunun çok fazla olmadığını görürsün
.Issho,Shanks gibi güçlü adamlar o ünvanı istemedikten sonra Mihawk'tan ünvanı kim alacak Cavendish mi ? Hani ünvanı koruması çok büyük marifetmiş gibi anlatılıyor da o yüzden söylüyorum.Düşünün la Baratiedeki Zoro meydan okudu bu adama.Böyle eziklere ünvan kaptırmasa ne.Ama şu var amiral-yonko seviyesi kılıç ustası olup da Mihawk'a meydan okuyup yenilen var mı? Aksine hep ünvanı takmayan adamları görüyoruz.Gene de Mihawk ünvanı korudu auwww,hem Shanks'la da ebesinin örekesi zamanında düello yapmış tamam bu adam yonko seviyesiye getiriyorlar olayı.Kılıç kabiliyeti olayını da açıkladım en becerikli o diye Allah olmuyor.Bunun haki,doruki,hız,dayanıklılık gibi etkenleri var.Shanks saf güç + haki ile WB gibi adamlara denk olmuş.Hakisi göğü yarıyor.Kaşla göz arasında Kobi'yi kurtaracak kadar hızlı.Sırf Mihawk kadar kılıç kabiliyeti yok diye bu adam Mihawk'ı yenemez demeyin Allah çarpar.
Katılıyorum. :)

Gördüğümüz kadarı ile en iyi kılıçustalığı ünvanı peşinde koşan güçlü karakterlere raslamadık. Halbuki korsan krallığı çok farklı bir konum olarak görülüyor.

Ch4ngeling

3d2y movie den sonra fikir paylaşımında bulunmak isteyen var mı ? Şeytan meyvesiyle büyütülen Gülleyi tek hamlede kesmesinden yola çıkarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık