Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op evrenindeki en büyük güç kaynağı şeytan meyvesi değil, haki(kral, silahlanma, gözlem) ve fiziksel güçtür. Tamam şeytan meyvesinin muazzam bir artısı var ama meyve kullanıcısının rakibine kıyasla yeteri kadar fizik gücü ve hakisi yoksa kendisinden bu konuda üstün olan rakibi karşısında bi hayli zorlanır hatta kaybeder. Mesela Op evreninin şu an için zirvesinde bulunan 5 büyük güç arasında amirallerdeki gibi logia meyvesi olmayanlar var ama zirvedeler, demekki meyvenin de belirli bir seviyeden sonra çok bir anlamı olmuyor.

Var var, saklama bizden:/
İşte fan olunca her eleştireni hater sanıyorsunuz. Hayat böyle herkesin haterıyız zaten.

Mihawk kk seviyesi çıkamaz ama Shanks imparatorluk için son 3 - 4 adımı atarken dövüşmüş ve berabere kalmış olabilirler.Sonrasında Shanks o 3 - 4 adımı atabildi ama Mihawk ne yaptı bilinmez sır olan konu asıl bu işte.O da 3 - 4 adım ileri gidip eşitliği bozmamış yada yerinde sayarak geride kalmış olabilir.Bilmediğimiz kısım burası.Adamın tayfa toplayıp bölge tutayım gibi bir amacı yok çünkü.

En mantıklısı üstte yazdığım gibi olur bence.Büyük oranda böyle çıkmasını bekliyorum.
İmparatorluğa 3 - 4 adım kala da amiral seviyesi değil benim standartlarıma göre onu da belirteyim.Amiralden en az bir gömlek üstün bir seviye.Ama tam anlamıyla bir imparator da değil.

Soruya anlam veremiyorum. Organikle, sentetikle nasıl bir alaka kurmuş çözemedim :D
KK olur demişsin ya ondan. Hani sıkılmış meyve suyu ile meyve aromalı meyve suyu gibi. Birisi organik diğeri sentetik.

Sentetik göndermesi de tinerci göndermesi, beşiktaşlıyım biraz ordan da biliyorum.

Bir iki sayfa önce yazdığım yazıda belirttiğim gibi bence Amirallerin Gözlem Hakisi en azından Katakuri seviyesinde

Şu sahnede Sakazuki'nin yaptığı şey ile Katakuri'nin Arc boyunca yaptığı şey arasında bir fark yok. Her ikisi de Gözlem Hakisi sayesinde saldırıyı savuşturuyor.

Görüldüğü üzere aynı olayı Kuzan da yapıyor.
Sana böyle 500 tane örnek veririm. Bunların Katakuri'nin gözlem hakisiyle uzaktan yakından alakası yok. Nasıl böyle yorumlamayı başardın bilmiyorum :hoo: :bilmem:

Konu baya eski 2012 de açılmış ben üye olduğumda da 70 -80 civarıydı diye hatırlıyorum sayfa sayısı. 2015te üye olmuşum şuan 540 sayfa 460 sayfa mihawk son 3 buçuk senede neden bu kadar gündem oldu bunu incelemek lazım? Kim bunun sebebi? Ki bunun dışında sayfalaarca tartışılan mihawk mevzusu başka konularda da mevcut. Ya çok sıkılmışım ben belli neyse. :( Gidiyom. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık