Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her iki trafta değil, Mihawk'ı amirallere denk ya da amirallerden zayıf gören düşünce fos çıkarak...
Gücü Amirallere yakın olsa bile ben Mihawk'un Amirallerden daha güçlü olduğunu sanmıyorum.

Dediğim gibi sahip olduğu ünvan sadece belli bir alan için geçerli her iki taraf da kılıç dövüşü yapsa Mihawk kaybetmez. Zaten buna kimsenin itirazı yok. Yani mesela Messi ve Hazard'ı kıyaslayabilirsin çünkü hem ikisi de futbolcu aynı hem de aynı mevkide oynuyorlar ama Messi ile Neuer'i kıyaslayamazsın çünkü oynadıkları mevkiler farklı. Ben bundan bahsediyorum

Evet Katakuri'nin Hakisi oldukça olağan dışı fakat ben bunu "Amiraller sadece meyvelerine güvenen kişiler" dedikleri için yazdım. Tam olarak Katakuri seviyesinde mi yoksa daha mı yüksek daha mı alçak şu an tam olarak kestiremeyiz ama yine de bence bu sayfalar en azından birkaç saniye ileriyi görebildiklerini kanıtlar nitelikte
Birkaç saniyeyi k hakisi olan herkes görüyor zaten :S

Kılıççılara göbekten bağlı ben değilim
Hadi biz bağlıyız da o kılıçlar size ne yaptıysa çok canınızı yakmış, bi türlü içinizden atamamışsınız!
Gücü Amirallere yakın olsa bile ben Mihawk'un Amirallerden daha güçlü olduğunu sanmıyorum.

Dediğim gibi sahip olduğu ünvan sadece belli bir alan için geçerli her iki taraf da kılıç dövüşü yapsa Mihawk kaybetmez. Zaten buna kimsenin itirazı yok. Yani mesela Messi ve Hazard'ı kıyaslayabilirsin çünkü hem ikisi de futbolcu aynı hem de aynı mevkide oynuyorlar ama Messi ile Neuer'i kıyaslayamazsın çünkü oynadıkları mevkiler farklı. Ben bundan bahsediyorum
Rakibinin kılıç kullanıp kullanmaması önemli değil ki böyle sınırlamamalısın. En iyi, onun ünvanı. Kılıç konusunda en iyi oluşu bir amiral ya da imparator ile kıyaslanamayacağı, onları kesemeyeceği anlamına gelmez.

Ayıp ayıp! Ya ameliyatlı yerime gelseydi?
Zaten kılıcın girdiği yer ameliyatlıydı olm, kılıcın çıkmak istiyorsa bilemem tabi xd

Bu arada Mihawk en az Amiral seviyesidir ki bunu Fujitora'dan anlayabiliriz. Fujitora'nın amacı Shichibukailiği yıkmak değil de başka bir şey olsaydı Denizcilere bağlı kalmamak için Shichibukai olurdu. Yani Mihawk isteseydi hükümet adamı direk Amiral yapardı, hatta ne Amirali direk filonun başına geçerdi Filo Amirali olarak. Fakat Mihawk'ın amacı Fuji gibi korsanlarla uğraşmak, hükümetin adaletine bir baş kaldırı olmadığı için kendi halinde takılıyor. İsterse gider alır İmu'nun kellesini, bundan sonra ben varım aga itirazı olan çeksin kılıcını der dünyayı yönetirdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık