Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ne üzerinden konuşuyorum peki ? 2. yazdığın cümle yanlış yalnız.Ben onun gibi Mihawk'ın kesinlikle o isimlerle muhattap olacağını söylemedim.Ama o Shanks'ın o isimlerle muhattap olduğunu yazarak Mihawk'ın kesinkez o isimlerle muhattap olamayacağı düşüncesiyle yazdı muhtemelen.Bu durumda kanıtlaması gereken o mu ben mi oluyorum ?
Koyulaştırdığım yer nedeniyle sen oluyorsun. Muhattap olamaz diye somut bir iddiası yok.

Shanks gitsin Higuma'yla, deniz canavarıyla muhattap olsun. Onlar yonkou seviyesi.

Muhattap oldukları kişilere bakarak karakterlerin gücünü belirlemek de güzel mantık. :flaugh:

Benceler mi ? Tek bir yerde bence dedim de hadi sen şuna bir açıklama yap tamam dicem.Mihawk'ın aynı Shanks gibi goroseiyle muhattap olamayacağını nerden biliyorsun ? Mihawk'ın Aka'yla aynı Shanks gibi muhattap olamayacağını nerden biliyorsun ? Bana şunları bir kanıtlayabilirsen tamam dicem.Sen Shanks>>>>Mihawk tezini kanıtlamaya çalışıyorsun ama bir taraftan açık bırakıyorsun.Eğer bu yazdıklarını yazıp o tezi kanıtlamaya çalışıyorsan sana sorduğum şu 2 soruyu da iyi bir şekilde kanıtlayabilmen gerekiyor.
Çünkü Mihawk'ın dünyaya Shanks kadar etkisi yok. Biri Dünyanın en önemli yerinin dört de birine hakimken diğerinin bu konuda hiç bir vasfı yok. O yüzden Gorosei'ler Mihawk gibi bir adam ile muhattap olmazlardı. Gorosei ne diyor? ''Sırf sen olduğun için bu konuşmaya zaman ayırdık'' diyor. Akainu'ya bile neler söyleyen adamlar ''Senin pozisyonunda olan bir adamın'' kısacası Mihawk dünyaya ne zaman bu kadar etki edebilecek bir pozisyona ve güce saip olur o zaman bu adamlarla muhttap olabilir.

Mihawk ise Denizcilerin çağrısı sonrası toplantıya geliyor. Sengoku'yu dinliyor vb.

Akainu olayında ise muhattap olmayı göze alsaydı zaten Shichibukai olmazdı. Adam kılıç kullanıyor ve ''En iyi kılıç ustası'' ünvanını almış. Fakat hala bir amacı var diyorsunuz ama adam sadece yatıyor. Şuan ise patates ekmiş yine yatıyor. Ne amacı var diyoruz 1 kişi de çıkıp şu diyemiyor. Çünkü bir amacı yok. Adam sadece Denizciler benimle uğraşmasın diye Shichi olmuş gibi görünüyor.

Bazıları diyor ki Shanks vs BB savaşında Shanks'ın yanında olacak Shilev bunu yenecek. Burada bile bazı arkadaşlar karakteri yedirmemek için '' Ne demek yaaaa bu? Shilev çakallık yapıp yener'' diyor.

Neden XX yazmış ve en az 13 yıl önce yazmamış? Veya neden 2 yıl önce demek yerine 02 yıl önce demiş bunu açıklayabilir misiniz?
Reis yapma böyle şeyler, kronolojik ilerlediği ortada. Hani işin o kısmını nasıl böyle yorumluyorsun şok oldum resmen :bilmem:

Hakisini kapatıp dövüşmüştür diyenler için yeni bilgi var mı ? :at:
Az kaldı sıra onlara da gelecek :mincika:

@Sogotoh

Muhattaplarına bakarım mesela Mihawk'ın MF de ki muhattapları Vista, Jozu olurken Shanks'ın direk olarak Akainu olabilir. Bunun dışında kişilerin karşısında yaptıkları saldırılara ve tepkilere bakarım. WB'nin gemisinde kılıç çeken Shanks mesela WB'nin tepkisi ne olmuştu?

Peki MF de WB'nin Mihawk'a tepkisi ne oldu? Sana söyleyeyim ''gülmek''

Sonrasında ise güç için bulundukları mevkilere ve muhattap olduklarına. Biri Yonkou diğeri Shichibukai, biri Sengoku ile muhattap oluyor diğer ise Goroseilerle. Daha saymam gerekir mi?
Sen şimdi bu yorumdan Mihawk'ın o isimlerle muhattap olamayacağı anlamını çıkarır mısın çıkarmaz mısın ? Samimi bir cevap bekliyorum.Onun dışında benim mesajlarım da Mihawk o isimlerle kesinlikle muhattap olur gibi bir iddaam var mı ? Yok.Peki benim neden bunu kanıtlamam gerekiyor ?

Ha bana sorarsan evet Mihawk aynı Shanks gibi o isimlerle muhattap olur ama sen şu an ki konu için tartışma şeklimi anlamadın galiba.Ben kendi tezimi kanıtlamaya çalışmadım karşı tarafın tezini çürütmeye çalıştım.Bunların ikisi tam aynı şey değil.

@sensey Sence neden XX yazmış? Bunun dışında neden 02 yazmış? Sadece 2 yıl önce yazabilirdi değil mi? Oyuna gelip patlamayın benden demesi.
XX Yıl Önce: Kızıl Saç Korsanları'nı kurdu.
XX Yıl Önce: 4 İmparator'dan biri oldu.

02 Yıl Önce: Zirve Savaşı'nı (Marineford) sona erdirdi.
Bu kartlar manga yerine geçmez veya bu yıllara göre Mihawk'ın Yonko Shanks ile dövüşmesi kesin degil desen katılabilirim ama diğer kartlara da bakınca kronolojik sıra göze çarpıyor. ?? ve 02 yazma nedeni formattır. Ödülleri hep çizmişler mesela. Chopper gibi 2-3 haneli bir ödül de olsa milyar gibi tam çizik atacaklardı galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık