Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in Haki gücü kitapta geçti. Ben o kitabı ölçü almıyorum. Bana göre halen Haki kullanamıyor. Ne zaman seride gösterilir, o zaman kabul ederim. Bu yorumdan sonra kimse bana gelip de "X bile kullanıyor, Y neden kullanamasın?" demesin, kalbini kırarım
Kalbini kırarım, olmamış.

Bu arada, Kaido'da haki kullanamıyor.

Şu Sandai Kitetsu'nun lanetinden daha güçlü lanetli kılıçlara geçmesini isterim ben Zoro'nun Asura yerine başka lanetli teknikleri açar böylece o kılıçlar ile Sandai Kitetsu ile Asura'da tıkılı kalmasın reis.
Bakalım artık.Wano'ya girdik zaten başka kaliteli kılıç görme ihtimalimiz epey yüksek.Dediğin gibi de olabilir.

Ace'in Haki gücü kitapta geçti. Ben o kitabı ölçü almıyorum. Bana göre halen Haki kullanamıyor. Ne zaman seride gösterilir, o zaman kabul ederim. Bu yorumdan sonra kimse bana gelip de "X bile kullanıyor, Y neden kullanamasın?" demesin, kalbini kırarım
X bile kullanıyor, Y de kullanır demek zaten saçma olurdu. Bence önemli nokta kitabın ne kadar ''canon'' yani resmi kriter sayılıp sayılmadığı. Kitabın kapak resimlerini E.Oda'nın bizzat çizdiği ve kitabı kendi başına cümle cümle yazmasada yazarları direk olarak yönlendirdiği ve bilgilendirdiği söylendi, bu bence önemli bir gösterge. Shueisha tarafından resmi olarak yayımlandığıda biliniyor. (daha önceki romanlar resmi olarak yayımlanmamış) Nitekim onepiecewikia da bunu resmi bir kriter olarak kabul ediyor.

Kitap bana göre geçerli bir kaynak.

X bile kullanıyor, Y de kullanır demek zaten saçma olurdu. Bence önemli nokta kitabın ne kadar ''canon'' yani resmi kriter sayılıp sayılmadığı. Kitabın kapak resimlerini E.Oda'nın bizzat çizdiği ve kitabı kendi başına cümle cümle yazmasada yazarları direk olarak yönlendirdiği ve bilgilendirdiği söylendi, bu bence önemli bir gösterge. Shueisha tarafından resmi olarak yayımlandığıda biliniyor. (daha önceki romanlar resmi olarak yayımlanmamış) Nitekim onepiecewikia da bunu resmi bir kriter olarak kabul ediyor.

Kitap bana göre geçerli bir kaynak.
O zaman Weevil, Amiral kolu almıştır. Onun hikayesi de Oda'dan çıkma sonuçta. Oda her esere akıl veriyor, ama bu onları canon yapmıyor.

Ace akainu ile yumruk tokuşturuyor.Eli göğsü gibi harap olmadığına uzuv kaybı olmadığına göre belli
noktalarda haki yoğunlaştırıyor.Bana göre zaten ortadaydı açıklanmasına gerek yok bir yerde.

O zaman Weevil, Amiral kolu almıştır. Onun hikayesi de Oda'dan çıkma sonuçta. Oda her esere akıl veriyor, ama bu onları canon yapmıyor.
X bile kullanıyor Y kullanır olayından farklı olarak şöyle düşünebilir, yeni dünyada Haki kullanmadan barınmak çok zor. Pekoms'un lafını hatırlarsın. Mantıken Ace'in Haki kullanması şart, özellikle Beyazsakal tümen komutanı yapılan birisinin Haki kullanmaması tam bir fiyasko olurdu Beyazsakal korsanları adına. Bilmiyorum daha önce Haki kullanamayan bir Yonko komutanı gördük mü? Kor-amiraller için nasıl hepsi Haki kullanıyor dendiyse bence aynısı Yonko komutanları içinde geçerli şuanda. Yonko komutanlığı için Haki şart bence.

Ace'te de Haki olmadığı söyleniyordu, insanlar yanıldı yani varmış. Ace bizim gördüğümüzden daha güçlü bir seviyeye mi gelmiş oldu Haki var diye? Hayır.

Haki'nin seviyeleri var, gelinen noktada Haki kullanmak marifet değil, Haki seviyesinin yüksek olması marifet.
Ben de haki yok diyenler geri zekalı demedim hoş.Sentamaru gibi bir çöpte haki olduğunu görenler ne düşündü dedim.Jaji ve bobbin gibi adamları amiral yapanlar bunu da amiral yapmıştır diye nüktedan yaklaştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık