Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Bence hiç düşünme, bende düşümek istemiyorum, çünkü aynı şeyleri yaza yaza gına geldi. Mihawk diyor ki ''bütün gücümle dövüşücem, üzgünüm Shanks'' Mihawk fanları diyor ki ''acaba ikiye bölmek istiyormuydu bunu düşünmek lazım.''
Hakkaten iyi olmuyor sizin söylediklerinizi düşününce.
Luffy eğer mihawka saldıracak olsaydı kollarını kaybedeceğini gördü. Demekki ortadan ikiye de bölebilirmiş. Mangaka bize bunu çok net bir şekilde gösterdi. Artık hayallerin yerine gerçekleri yaz be Erkancım :) Kizaru da ışık hızında tekme attı luffye. Ama luffy gene ayağa kalktı. Demekki kizaru da ezik. En azından mihawkın kılıç teması ile kollarını 2ye ayıracağını gözlem haki ile mangaka gösterdi. Kolları ayıran gövdeyi de ayırır.

Kendini benimle karıştırma, ben sallamam.

Türkçesi : Üzgünüm Kızıl Saç, burada kendimi geri tutmayacağım...
Sayfadan gördüğümüz üzere Türkçesi senin az önce demeye getirdiğin gibi bütün gücümle, varımla yoğumla, her şeyimi ortaya koyarak dövüşeceğim demek değilmiş demek ki:sapkali:

Niye Luffy'nin Mihawk'tan kurtuldugu 2 saldırı baz alınıyorda digerleri alınmıyor.
Luffy G2'siz bile Aokji'nin saldırılarından kacıyordu.Zoro Crocodile'ın yaptıgını yapıyordu Aokiji'y.Çok boş yerlerden çok boş yorumlar yapılıyor.
Bu seride sayfa ayırcaksa bir konu anlatıyorsa E.oda 10 sayıda kacırtır istedigi adamı ayırmıcaksada 1 sn'de onlarcasınıda telef eder.
E.oda orada korsan dünyasının tepesindeki bir adama güçleri bilen bir adama en tehlikeli güçü yorumlatıyor bizde sadece Croco'yu kesemedi hakisi yok Luffy'yi kesmedi gücü yok muhabbetleri dönüyor.

Kendimi geri tutmayacağımdan sen ne anlıyorsun ?
Arka planda öylece bekleyemem, senin oğlanın öylece geçip gitmesini izleyemem, bir hamle yapacağım kusura bakma kızıl demek istemiş.

Yani "Ben Dracule Mihawk adım üzerine ant içerim ki şimdi bütün her şeyimi ortaya koyarak rufi'yi keseceğim" dememiş:good:

karolla

AP'den Sandman'i bile Zoro için yalan ettin karolla. Dediğine ihtimal vereyim diyorum da kitapta niye ''oyun'' yazsınlar yahu, ne oyunu dalga mı geçiyor bu adamlar savaşın ortasında. Mihawk-Vista eşit seviyedeler demiş işte, yıllardır ingilizce-japonca çeviren adam bunu söylüyor.
Hacı ben 4 tane japonca kitap yazdım. 6 yıldır japoncadan dilimize çeviri yapıyorum. Gidip de apın fanboyca yaptığı şeyi dikkate almam. Enjiru canlandırmak, oynamak demektir. Oynamaktan kasıp top oynamak falan değil. Tiyatro oyunu gibi düşün. Yani kendi aralarında tiyatro yaptı bu 2si. Eşit seviyede dememiş. Mihawkla eşit veya daha iyi bir şekilde kılıç oynayan vista demiş. Buradan çıkan anlam şudur:Ortada bir tiyatro var. Mihawk da ciddiye alıp üstünlük kurma çabası göstermemiş. Bu yüzden o karşılaşma için vista daha iyi gibi izlenim oluşmuş. Mangadan biliyoruzki 2 yıl sonra da mihawk en iyi kılıç ustası. 2 tane ufak çocuğun şakasına güreş tutması gibi bir şey bu.

559.bölümün adı da Kader yav.Kokutou Yoru acaba İsa'nın kader mızrağı gibi bisey mi çıkacak.Mihawk Zoro'ya seni onurlandıracam dediğinde Zoro da ölemedi.Manga'ya baktım şimdi güçlü kişileri sınamak için kullanılan lanetli bir tür kılıç çıkabilir.Mihawk sadece kılıcın taşıyıcısı gibi birşeyse milleti kesememesi normal :D Vakti geldiğin de birine yenileceği zaman da yapabileceği birsey kalmaz.Adamın hikayesi tamamen kader üstüne kurulmuş olabilir yani :sapkali:

Son düzenleme:
559.bölümün adı da Kader yav.Kokutou Yoru acaba İsa'nın kader mızrağı gibi bisey mi çıkacak.Mihawk Zoro'ya seni onurlandıracam dediğinde Zoro da ölemedi.Manga'ya baktım şimdi güçlü kişileri sınamak için kullanılan lanetli bir tür kılıç çıkabilir.

Yoru'daki işlemeler ne anlama geliyor merak ettim oradan birşeyler çıkar belki.

Orada Jozu'nun üstüne çıkmış bir babayiğit var. Jozu çaresiz, Jozu sıkıntıda. Croco'da içinden ucuz yırttım diye geçirmiş ama dışa karşı her zamanki atarlı tavrını takınmış.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık