Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Shanks olmasa kimi kıyaslayacaksınız ? :) Bak kıyasladığın adam bir İmparator Korsan, bu sebeple Mihawk'ı Shanks üzerinden yüceltiyorsunuz, mesela Shanks ile bahsi geçen 12 sene önceki düello olmasa sizin verecek cevabınız olmayacaktı, çünkü dediğim gibi kılıçustalığı Haki seviyesinde üstünlük, hızda üstünlük, kuvvette üstünlük gerektirmiyor, belli seviyede olsan yeterli oluyor.

Bu sebeple Shanks'ı ayırın ve öyle değerlendirin. Mihawk'ın Haki, fiziksel kuvvet ve hız konusunda ne özelliğini gördün ? Ben hiç bir farklı ve özel bir olayını görmedim, tek gördüğüm özelliği kılıçta aşırı yetenekli olmasıydı.
Dostum Shanks'la kıyaslamamın sebebi Oda'nın kıyaslaması. Dediğin gibi olsa Shanks kılıcına haki yükleyip Mihawk'ın kılıcını kırardı. Mihawk'ın Zoro'ya yaptığı gibi. :) Sen şimdi Shanks'ın b.hakisinin Mihawk'dan üstün olduğunu mu iddia ediyorsun? Ve buna rağmen Mihawk kılıç ustalığında daha iyi öyle mi?
Dostum inan aynı çemberde dönünce çok yoruluyorum. Bundan bir önceki mesajımda sorduğum sorulara eğip bükmeden birebir cevabın varsa söyle yoksa bu tartışmayı şimdilik bitirelim.

Beyler bir arpa boyu ilerlenmiyor tartışmalarda en iyisi detaylar açıklanana kadar konuyu kitlemek :D
2 tarafta sabit ve kararlı olunca tillahı gelse düşünceler değişmez.

Pekoms vs Ace :D
Mihawk'ın seviyesini hep beraber öğreneceğiz. Ama bu olaydan kazançlı çıkan bir taraf olmayacak. :(
Evet evet. Hala ateşli savunucuları var mo bilmiyorum ama Ace haterlığı o derece yani :)
Mihawk konusu daha çok devam eder. Çünkü hiç gösterilecek gibi değil. Yani görmeye devam ederiz ;)

Shicilerin hiç biri bence şuan için tam olarak bir amirali indirebilecek bir güce sahip değil. Eğer böyle olsa zaten bu adamlar Shici ünvanina gerek duymaz hele de Yonkou ile bir tutan var şok oluyorum böyle yorumlari görünce. Yav bu adamlar Yonkou gücündeyse niye Shici olsunlar? Shici ünvani olmasa bu adamlarin üstüne gelebilecek en büyük güç bir amiral zaten. Eğer sen bir amiralden güçlü ise zaten Hükümetin işlerini yapmaya gerek duymazsin.

Shicilerin hiç biri bence şuan için tam olarak bir amirali indirebilecek bir güce sahip değil. Eğer böyle olsa zaten bu adamlar Shici ünvanina gerek duymaz hele de Yonkou ile bir tutan var şok oluyorum böyle yorumlari görünce. Yav bu adamlar Yonkou gücündeyse niye Shici olsunlar? Shici ünvani olmasa bu adamlarin üstüne gelebilecek en büyük güç bir amiral zaten. Eğer sen bir amiralden güçlü ise zaten Hükümetin işlerini yapmaya gerek duymazsin.
Menfaat veya başka bir şeyi vardır belki. Law niye shichi oldu veya Teach? Croco gizli kapaklı iş için girmiş. Shichilerin hangisi amiralden tırstığı için bu görevi almış. Ha amiralleri alır almazlar orası ayrı ama, bu adamlar korksa zaten bu işlere girmez.

Beyler bir arpa boyu ilerlenmiyor tartışmalarda en iyisi detaylar açıklanana kadar konuyu kitlemek :D
2 tarafta sabit ve kararlı olunca tillahı gelse düşünceler değişmez.
Mihawk gösterilse hatta kendi ağzından gücünü açıklasa bile bu tartışmalar devam eder.

Mihawk: Korsanlar arasında benden güçlü 10 korsan var.
Fan: Yaaa onu alkollüyken söyledi ve çok alçakgönüllü birisi. xD

Databook kesin bilgi veriyor ve yazarında ''e.Oda'' yazıyor. Sabo olayının mantığını açıkladım birkaç sayfa önce. Yanlışlıkla yapılmış bir şey değil. Neyse Mihawk tartışmasının dışına çıktı konu ama yazar ''Oda.''
Okuyucuya alenen yalan söylemiş oluyor Oda bu durumda. Durum bu ise, ben neden bu adamın mangada söylediği şeylere de güveneyim ki? Ayrıca SBS ve Databook bilgilerinin çeliştiği noktalar var. Mesela Sabo'nun durumu konusunda SBS'de sorulan soruya cevap vermemiş, ama ne hikmetse Databook'ta öldü demiş. Yine Drake'in doğum günü Databook ve SBS'de farklı görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık