Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Germa'yı yenemez diyor muyum ya da Ceaser gibileri zaten dengi değil, aynı ligi bırak yanından geçmez. Kata'nın becerileri fazla şişirildi. Gelecek vb hikaye oldu. Oda istese Kata'yı katmadan kaçırırdı onları. Sağ kol farklı lig olayını da bitirdi. Shichiler gerçekten dengeleyici olacak gibi duruyor. 2b ödül alan Croco'nun olduğu evrende Doffy'ni onun altında olma ihtimali yok. Olay tehdit oluşturmaksa yonkou sağ kolundan büyük tehdit mi var?
Sağ kolların diğer komutanlardan farklı lig olduğu zaten belli edildi kaç kere abi. İcraatlerle/portrelerle özellikle gösterildi bunlar. Germa'nın İchiji'si Peros'la kafa kafaya giden birisi. Bu Peros'da Jack'le gösterimleri benzer biri. Reiju desen Smoothie'ye saniyesinde sıkıntı çıkartıp bu kadın tehlikeli dedirtmişti.

Adam böyle bir ekibi dövmesin diye Caesar geliyor. O suitler de ciddi dayanıklı. King tam zoanda çizik atamadı suit giyen Sanji'ye.

Shichiler dengeleyiciydi zaten+denizcilerle birlikte. Bunun aksini söylemedim ben.Ödül üzerinden gitmeye gerek yok. Oda kendi kafasındaki değiştirmiş net bir şekilde.

Ace'i yenen,6. kat mahkumlarından tayfa toplayan, 2 meyve yemiş,WB'yi tayfasıyla öldürmüş, intikam savaşında Marco'ları ezmiş Teach 2.247'ydi. Adam kendi serisinin içinden geçmeye karar verdi diye shichiler sağ kollardan net güçlü kişiler olmuyor. Mihawk, Weevil'ı saymıyorum.

@Tilqi_Gin Ben dedim diyeceğimi, bana diyorsun ama senin Crocodile hakkında dediklerin ortada ama hala olayı sürekli benim dediklerime getiriyorsun, Shanks diyorsanız tabi benzer şeyleri yapmasını bekledim ve "görecek miyiz" derim. Hala diyorsun ki kabul etmeyeceksin... :S

Bana kopyala yapıştır yapıyorsun diyorsun da sanki Mihawk konusunda her gün farklı ergüman ile geliyordunuz :S
Taa o zaman bahse gireceğim günü düşünürmüşüm, Oda timsaha patladı :hhh:
Ne konuda la? Diyorum ya bu forum hariç spoilera baktığım "Cross Guild" konusunda Croc övülüyor "Organizasyonu o kurmuş" diye beni şaşırtmıyorsun yine. :S

Organizasyonu kuran Croco, hükümetin lider olarak tanıdığı kişi Yonkou Buggy, ve kıçının üstünde oturduğu halde 3.6m ödül alan Mihawk. Bir de buradaki 3 sıfatı birden üstlendiğini hayal edin. Adam bırak Yonkou olmayı tek kişilik mürettebatı bile yok. Yonkouları yerin altına gömen adamlar 3m barajını geçememişken, hatta bunlardan birisi Yonkou dahi olmuşken Mihawk sadece yıllardır süregelen sessizliğini bozup aktif oldu diye başına 3.6m ödül konuluyorsa seviyesi gayet ortadadır. Mihawk Yonkou altıdır diyen ya art niyetlidir ya da trolldür. Ciddiye almayınız. İsterse kk olur şıkkını seçmediğim için çok pişmanım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık