Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahane ayak(!?) gibidir, herkeste bulunur. Gene bulmaya bahane bulunur. Biz nereden bilelim, bu zamana kadar gösterilenler böyle değildi, çok da yanılmamışız falan. Olacak bunlar. Oda'nın Sbs'te kılıç ustaları diye yorum atmasından sonraki laf çevirmeleri bükmeleri görünce ben artık net şekilde hater gördüğüm bazılarının asla biz haksızmışız be adam güçluymüş diyeceğini sanmıyorum. En fazla ama en fazla ama en fazla Densetsunun dediği kadar güçlü değilmiş deyip gene karşı tarafa laf atmaya çalışacaklar. Ahanda buraya yazıyorum:). Hatırlatma vakti de gelir.
Ben bunun önüne geçmek için ne yapıyorum? Gözüme kestirdiklerimle bahse giriyorum, kaçamazlar. :oleyo2:

Kuzan, BB tayfasına katıldı.
Mihawk da Shanks'a katılacak. Böylece tayfalar eşit seviyeye gelecek. Kısacası Mihawk amiral seviyesi çıkacak.
Ama hiçbir zaman Mihawk= Shanks olacağını sanmıyorum.

dünyanın en iyi kılıç ustası denilen karakterle bir yonko sadece kılıç dülellosu yapıyor, burdan sen nasık mihavk >= shanskı çıkarıyorsan bence bu tamamen taraflı bir bakış açısı, senin kılıç sevginden kaynaklı.
Dünyanın en GÜÇLÜ kılıç ustası.
Shanks'ın Mihawk'la yaptığı düello Shanks'ın kılıç ustası olduğunu gösteriyor. En güçlü kılıç ustası unvanı halen ve halen Levely bölümlerinde de gösterildiği gibi Mihawk'ta olduğuna göre Shanks'la eşit veya ondan güçlü olduğunu gösterir.

Karşıt argümanları söyleyenler 1) Shanks kılıç ustası değil dediler ki mangadaki Shanks hakkındaki kısıtlı bilgilerdeki bütün göstergeler herifin kılıç ustası olduğu yönünde.
2) Haki kapatmıştır, Fatih'in Hakisinin kılıç ustası olmakla alakası yoktur o yüzden Shanks sadece kılıç ustası değildir dediler ki bu argüman tayfanın kılıç ustası tarafından patır patır patlatılmıştır bu arc itibariyle.

İnkar edip bir de Mihawk'çılar suçlanır ya manga dışına çıkmakla. Aslında tam tersi. Mangada doğru düzgün bir gösterge yok. Mangada gösterilenler ile iki taraf için de yorum yapılabilir. Sen de Shanks'ın çok güçlü olması gerektiğini düşündüğün için Mihawk'ı yanına yaklaştırmamak istiyor, Beyazsakal'ın kulaklarına kadar gelmiş düelloları basit eğitim düellosu deyip geçiyorsun.

Shanks kılıç ustası değil, neden peki? Çünkü Mihawk'ın en Güçlü kılıç ustası olduğu bir evrende Shanks asla ve kat'a kılıç ustası olabilir mi? Böyle bir şey olabilemez. Haşa ve kella Shanks kılıç ustası değil.

İşte bu önyargı ile manga yorumlanıyor işte.

Luffy için kklik üstü konum ne kadar yakınsa güncel Zoro içinde mihawkin konum eşit derecede uzak. Yani bu bile birşeyler ispatlar nitelikte. Gozumde amiral yonko arasi bir uçurum yok. Mihawkta kesinlikle bu seviye adami

Verdiğin cevaplar beni güldürmekten öteye geçse neyse de olmuyor maalesef böyle. :D :hhh:
En son neydi? ''Luffy eğitim zaiyatı'' mı ne oluyordu mesela.:hhh:
Olabilirdi olmadı Luffy hem şanslı hem de yetenekli çıktı saldırıları atlatmayı başardı.Yoksa kellesi gidiyordu onu kurtardı desek bile kollarını kaybedecekti.Test edilirken sınanırken ölmeyeceksin diye birşey yok Mf savaşı zaten Luffy için fazla gelecek bir savaştı normalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık