Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy - Shanks
Zoro - Mihawk
Sanji - Beckman

Shanks ve tayfası tam olarak bizim tayfaya uygun şekilde tasarlanmış. Bu adamlar hiç karşılaşmayacaklar Teach bunları öldürecek olması bana mantıklı gelmiyor.

Mihawk shanks'in tayfaya katılmaz ama zoro'ile vs atmak icin ittifak kurabilir, sonucta bu adam shanks'ın luffy'ile olan bağlantısını biliyo ve luffy ilk ödülünü aldığnda bunu shanksa bildiren mihawk'dı

Silinmiş Üye

Bir tayf
Mihawk shanks'in tayfaya katılmaz ama zoro'ile vs atmak icin ittifak kurabilir, sonucta bu adam shanks'ın luffy'ile olan bağlantısını biliyo ve luffy ilk ödülünü aldığnda bunu shanksa bildiren mihawk'dı
Zoro ile vs atamak için neden ittifak kursun ? Zoro hazır oldugunda çıkar karşısına kapışırlar

En azından amiral seviyesi etmese, Shanks'ın tayfasına sağ kol olarak yamarsın gider. Luffy-Zoro, Shanks-Mihawk paralelliği de kurulmuş olurdu. Shanks'la rekabet ettiğini biliyoruz. Eskiden düello şeklinde olsa da, şimdiki muhabbetleri de aralarında dostane bir rekabet hissiyatı veriyor. Minimum amiral.

Bizim fikrimizi sormamışsın kanka böyle düşünmeyen yoktur be
Bu tarz şeyleri okurlar son zamanlarda kabullenmeye başladılar. Dediğim şey sadece bu forum için geçerli değil zaten. Eskiden bir çok forumda dile getiriyordum, Mihawk detaylı işlenmeyecek, 2 bölümde harcanacak diye. Pek destek bulamıyordum açıkçası. Wano'dan sonra çoğu kişi kabullendi bu durumu. Seride Luffy'nin düşmanı değilsen, 1-2 bölümde harcanıyorsun.

Bu tarz şeyleri okurlar son zamanlarda kabullenmeye başladılar. Dediğim şey sadece bu forum için geçerli değil zaten. Eskiden bir çok forumda dile getiriyordum, Mihawk detaylı işlenmeyecek, 2 bölümde harcanacak diye. Pek destek bulamıyordum açıkçası. Wano'dan sonra çoğu kişi kabullendi bu durumu. Seride Luffy'nin düşmanı değilsen, 1-2 bölümde harcanıyorsun.
Zaten One piece okuyucularının en büyük özelliği savunduklarıı şeyleri zaman aşımından sonra savunmamış gibi davranmak değil mi ?

Zaten One piece okuyucularının en büyük özelliği savunduklarıı şeyleri zaman aşımından sonra savunmamış gibi davranmak değil mi ?
Bunu niye yapıyorlar çözemedim? Mangaka bile seriyi çizerken kaç defa fikir değiştirmiştir. Adam mevcut olan durumda, bir tahmin yapıyor, çıkmayınca inkar ediyor. Sanki insanlık ayıbı işlemiş.:) Ben yanılmışım deyip geç işte:D

Ufff nicke bak avatara bak :a:

Konuya gelirsek yonkoudan aşağısını dile getirmek ayıp ve yazık olur artık. Yıllardır saplantılı bir şekilde Mihawk gömenlerin çark etmemesi kendilerine ihanet etme hissi mi yaratıyor bilmiyorum ama gülünç duruma düşeceğine kendine ihanet et kardeşim. Hani bir de manga destekli savunmaya çalışma. Komikliğini daha da rezil boyuta ulaştırma. Sözüm ona anlar/lar mı bilmem...

Bunu niye yapıyorlar çözemedim? Mangaka bile seriyi çizerken kaç defa fikir değiştirmiştir. Adam mevcut olan durumda, bir tahmin yapıyor, çıkmayınca inkar ediyor. Sanki insanlık ayıbı işlemiş.:) Ben yanılmışım deyip geç işte:D
Sebebi çok bariz aslında fakat burda bunu açıp birileri ile münakaşaya girmek istemiyorum.Tesadüf diyip geçelim :)

Ufff nicke bak avatara bak :a:

Konuya gelirsek yonkoudan aşağısını dile getirmek ayıp ve yazık olur artık. Yıllardır saplantılı bir şekilde Mihawk gömenlerin çark etmemesi kendilerine ihanet etme hissi mi yaratıyor bilmiyorum ama gülünç duruma düşeceğine kendine ihanet et kardeşim. Hani bir de manga destekli savunmaya çalışma. Komikliğini daha da rezil boyuta ulaştırma. Sözüm ona anlar/lar mı bilmem...
İyi iyi beni sardı baya avatar nick uyumu xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık