Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King kılıç ustası değilim demedi :p ama bence de kılıç ustası değil. Komplike dövüşen bir adam. Şuan gördüğümüz kadarıyla da kılıç, meyve, ateş ile dövüşüyor. Bence böyle daha güzel. Yep yeni orjinal bir karakter çıktı karşımıza.
King'in dövüş tarzı güzel gerçekten de. Zoro'ya iyi ayar veriyor savaşta gurur falan olmaz neyin varsa kullanacaksın bu kafada bir karakterin olması iyi geldi seriye.

Mihawk Crocodile'dan korktu, çekindi demekte nasıl bir kafanın ürünüdür çözemedim. Croco denilen adam daha Ivankov'a baş kaldıramıyor artık nasıl utanç verici bir sırrı varsa. Croco-boy diyordu Ivankov buna yazık.

Croco 6.kat mahkumu iken İvankov 5.kat mahkumu.Croco'nun İvankov'dan zayıf olma durumunu geç daha güçlü olma ihtimali epey daha yüksek.
Daha güçlü olma ihtimali vardır ona bir şey diyemem de herkese atar gider yapan geri vitesi yok denilen adamı sadece laflarıyla köşeye sıkıştırdı Ivankov. Şimdi bu adamdan mı çekiniyor Mihawk. Bana gülünç geliyor böyle denilince.

Daha güçlü olma ihtimali vardır ona bir şey diyemem de herkese atar gider yapan geri vitesi yok denilen adamı sadece laflarıyla köşeye sıkıştırdı Ivankov. Şimdi bu adamdan mı çekiniyor Mihawk. Bana gülünç geliyor böyle denilince.
Aksini kanıtlayan manga sayfası fırlata bilirsin buraya mesela bak o arkadaş ne güzel paylaşmış düşüncesini...

Croco'yla mazisi vardır muhtemelen.Dediğin gibi herkese gider yapan herifin İvankov'a karşı tutumu garip yoksa.

Mihawk Crocodile'dan korktu, çekindi demekte nasıl bir kafanın ürünüdür çözemedim. Croco denilen adam daha Ivankov'a baş kaldıramıyor artık nasıl utanç verici bir sırrı varsa. Croco-boy diyordu Ivankov buna yazık.
La nasip bir kafadır diyor mangayı okumuyor. Asıl sende ki nasıl bir kafa?

Ivankov "gücüm ile durdururum" mu diyor? Bildiği şey hakkinda onu söylemek ile tehdit ediyor. Öyle ki @Miyata Ichiro da yazmış Ivankov seviye 5 suçlusu Crocodile 6.

Öyle ki aynı Ivankov seviye 6'ya gelince Luffy'e "Eğer Marineford'a gitmek istiyorsan onu serbest bırakmamız lazım" diyor Crocodile için.

Mihawk olayınıda sağa sola çekebilir çekmek isteyen herkes. Bu adam herkesi kesiyor Crocodile'a gelince sebepsizce vazgeçiyor demek ki. Onun öncesinde "Kendimi tutmayacağım" deyip Shanks'dan özür dileyen Mihawk bir de bu...

Croco'yla mazisi vardır muhtemelen.Dediğin gibi herkese gider yapan herifin İvankov'a karşı tutumu garip yoksa.
Ne mazisi vardır artık bilemiyorum ama orada gözümde baya küçük duruma düştü Croco. İstediği kadar atarlansın millete geçmişinden utanan bir adam kendisi bu da bir gerçek. Ivankov'a rest çekmesini beklerdim ben ama garip bir tutum sergiledi gözümden düştü.

Aksini kanıtlayan manga sayfası fırlata bilirsin buraya mesela bak o arkadaş ne güzel paylaşmış düşüncesini...
Bu da benim düşüncem açıkçası. Mihawk'ın savaşa kendini çok vermediğini tüm gücünü de kullanmadığını düşünüyorum. Durduk yere de Crocodile ile savaşa girmemesi ondan korkuyor anlamına gelmemeli. Konu hakkında ki fikrimi söyleyecek olursam da bana göre amiral seviyesi bir adamdır Yonko ayarında görmüyorum kendisini.

La nasip bir kafadır diyor mangayı okumuyor. Asıl sende ki nasıl bir kafa?

Ivankov "gücüm ile durdururum" mu diyor? Bildiği şey hakkinda onu söylemek ile tehdit ediyor. Öyle ki @Miyata Ichiro da yazmış Ivankov seviye 5 suçlusu Crocodile 6.

Öyle ki aynı Ivankov seviye 6'ya gelince Luffy'e "Eğer Marineford'a gitmek istiyorsan onu serbest bırakmamız lazım" diyor Crocodile için.

Mihawk olayınıda sağa sola çekebilir çekmek isteyen herkes. Bu adam herkesi kesiyor Crocodile'a gelince sebepsizce vazgeçiyor demek ki. Onun öncesinde "Kendimi tutmayacağım" deyip Shanks'dan özür dileyen Mihawk bir de bu...
Bir numaralı Crocodile fanı da geldi hemen. :D

Ben gücüyle alakalı bir şey demedim yalnız benim dediğim karakteri ile ilgili bir durumdu. Yukarıda da dedim Ivankov'dan güçlü de olabilir fakat bu ona baş kaldırmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Kendimi tutmayacağım sözünü Luffy'e karşı diyor, Crocodile ile ölümüne bir savaşa girmesini gerektiren bir durum göremedim ben. Adamın anlaşması Beyazsakal Korsanlarına karşı savaşmaktı Shanks gelince de bunu dile getirdi ve gitti hatta. Keyfine göre hareket etti savaşta başından beri. Yeri gelince WB'ye saldırı yapan adam Crocodile'dan korktu diyorsan bence bu da yanlış bir bakış açısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık