Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru da kullanıyor o zaman o da kılıç ustasıdır. Hatta kılıcının ismi de fiyakalı he. :S
Tüm foruma yayalım bu haberi... :D

Crocodile'ın da ''Kılıç'' isimli tekniği var. O da kılıç ustası mıdır ne diyorsun? Senin gözler kapanmamış ya iyi görürsün sen? ;)

''Meyve sahibi olanlar kılıç ustası olamaz'' demedim ki ben. Mangaka bunları ayırmış bence meyveye göre diyorum. Yani neden mesela Zoro bir meyve yeyip kendini daha da yukarı bir seviyeye çıkarmıyor? Neden tekme yumruk teknikleri çalışmıyor? Kendine 3-5 teknik daha eklese daha güçlü hale gelmez mi? Fujitora ve Law'ın meyvesine benzer bir meyve neden aramıyor?

Vista'nın çocukluğu bile böyle. Nasıl bu yolda değil acaba?
Bana kelime oyunu yapma. Bu adamların teknikleriyle oluşturduğu sahte kılıçlarla, Wb ve Roger gibi 12 en iyi kılıç sahiplerinin ki bir mi?

Yaw he he. Sizin köyde kılıç kullanana dönerci diyorlar zaten.
Kusura bakmada mangada netleşen bir şeyi tartışmak bana çok anlamsız geliyor. Bazı şeyleri kabullenmek veya iyi olumak lazım. Zoro en başta kılıç sahibi olan bir karakter karşısında kılıç odaklı bir saldırı yapmayınca "zaten kılıç ustası olduğunu söylememiştin" diyor. Hani hala tartışmanın manası ney ? Artık bu atışma geçmişte kaldı mangadaki şu küçük tek sahne bile yeterli.

Vista tekmeli saldırı yapar mı ? Rakibine yumruk atar mı elinde kılıcı varken hayır. Mihawk yapar mı yine yok veya Wano'daki samuraylar. Issho, Oden falan bir bu adamları düşün.

Bir de Newgate gibi Bisentosuna ara ara başvuran, Big mom gibi çok farklı tarzda saldırılar kullanan ? Rayleigh, King gibi tekme falan da kullanan adamlar var sence bu iki grup bir mi ?

Kusura bakmada mangada netleşen bir şeyi tartışmak bana çok anlamsız geliyor. Bazı şeyleri kabullenmek veya iyi olumak lazım. Zoro en başta kılıç sahibi olan bir karakter karşısında kılıç odaklı bir saldırı yapmayınca "zaten kılıç ustası olduğunu söylememiştin" diyor. Hani hala tartışmanın manası ney ? Artık bu atışma geçmişte kaldı mangadaki şu küçük tek sahne bile yeterli.

Vista tekmeli saldırı yapar mı ? Rakibine yumruk atar mı elinde kılıcı varken hayır. Mihawk yapar mı yine yok veya Wano'daki samuraylar. Issho, Oden falan bir bu adamları düşün.

Bir de Newgate gibi Bisentosuna ara ara başvuran, Big mom gibi çok farklı tarzda saldırılar kullanan ? Rayleigh, King gibi tekme falan da kullanan adamlar var sence bu iki grup bir mi ?
Olm Roger kılıç odaklı teknik kullanmıyor mu? King ile diğerlerinin durumu bir mi?

Az köşede ölümü bekle yaw. Yoru'yu Buggy'nin kullanacağı yok, biraz mantık.
Biraz mantik deyip kendin mantık kuramiyorsun. :S

Her kılıç Enma gibi mi az bak tart bazı şeyleri. Yoru'nun öyle gücü olsa dahi pek çok kişi kullanabilir yine. Tartışma şeklini de değiştir. "Ölümü bekle" falan hayırdır? Serinin çizeri sen mi oldun? Sonrasın da foruma girecek yüzün olmaz dikkat et, bu duruma düşme. ;)

Bir kılıç ustası yumruk ya da tekme atıyor diye kılıç ustası olmaktan mı çıkıyormuş ? İyi bugün de bunu öğrendik çok şükür. Başka öğrenmemiz gereken bir şey var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık