Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen Mihawk iyi bir şey yapınca ''şöyle yapmış'' fakat MF de olunca. Saçmalık, senaryo, Luffy hikayeleri.
Sonra gelip bana ''Croc'u kimin aldığını unutma'' diyorsun bir de. La bari bir yorumun tutarlı olsun. :D
Çok şey istemiyorum. :D
Mihawk çekindi.Crocodile ama yaaa sana bulaşmak istemiyorum çok güçlüsün sen amiral gücündesin dedi içinden.
Fakat Doflamingo çekinmedi daldı kafa kafaya.O zaman Doflamingo > Mihawk :D Bak senin mantıktan gittim. xD

Aynen Mihawk iyi bir şey yapınca ''şöyle yapmış'' fakat MF de olunca. Saçmalık, senaryo, Luffy hikayeleri.
Sonra gelip bana ''Croc'u kimin aldığını unutma'' diyorsun bir de. La bari bir yorumun tutarlı olsun. :D
Çok şey istemiyorum. :D
Luffy'nin kılına zarar gelmesin diye imparatorlar maymuna çevrildi, sen neyden bahsediyprsun. Bak mesela Croco'nun kaybetmesi de aynı şey. Seriide tonla plot var ve hemen hemen tamamı saçmalık. Yani tek tek hepsini sayayım mı?

Bunlardan biri de Luffy ölmesin diye Croc'un Mihawk'ı durdurması, anla bunu kum kum, övünülecek bir şey değil bu.

Yonkoulardan BigMom'u
Amirallerden Kizaru ve Fuji'yi alır.
Aokoji ve Shanksla denk gider.
Kaido ve Akainu'ya kaybeder.
Ryo'yu görmek lazım.
Teach bir meyve daha yiyecekse şuan ki halini alır.

Mihawk çekindi.Crocodile ama yaaa sana bulaşmak istemiyorum çok güçlüsün sen amiral gücündesin dedi içinden.
Fakat Doflamingo çekinmedi daldı kafa kafaya.O zaman Doflamingo > Mihawk :D Bak senin mantıktan gittim. xD
Doflamingo daldı mı? Yahu ne yaşıyorsun? Dof'un Croc'a yaptığı tek saldırı var o da Croc Sengoku ile muhattap olurken arkadan yaptığı atak.
Sonrasında ise yüzü şu hale bürünüyor.
Sen gelip hayal gücünü sıralarsın ama ben mangaya bakıyorum. Eğer hayal gücümüzü yazacaksak onu da tartışırız.

Bak bu da Miho'nun MF de yaptığı geri vites.

Dediğim gibi hayal gücünüzü yazmaya devam edebilirsiniz, yukarıda manga vardır arada ona da bakın. :D
Luffy'nin kılına zarar gelmesin diye imparatorlar maymuna çevrildi, sen neyden bahsediyprsun. Bak mesela Croco'nun kaybetmesi de aynı şey. Seriide tonla plot var ve hemen hemen tamamı saçmalık. Yani tek tek hepsini sayayım mı?

Bunlardan biri de Luffy ölmesin diye Croc'un Mihawk'ı durdurması, anla bunu kum kum, övünülecek bir şey değil bu.
Hala ne diyorsun? Bak yukarıda atmışım.

Mangaka fark olduğunda Moria-Jinbe olayı gibi bize hiç sıkıntı çıkarmadan gösterdi durumu.
Gelinen noktada da pek fark yok. Bana Mihawk herkesi keserken niye Croc gelince saldırmaya bile çalışmadığını açıkla. Hikaye işlerinde girme seride her şey hikaye ben o zaman seride istediğim yeri alır istediğim yeri almam bu mantıkla. Senin mantığın ile değerlendirirsek karakterlerin değerlerinden tut güçlerine kadar her şeyi bir kenara bırakmamız gerekli.

O yüzden bana hayal gücünde ki Mihawk'ı yüceltip Mangada olan şeyi başka yere kıvırma.
Varsa hikayesi bir olayı söyle, yoksa kabul et. Okamalar, Daz Bones herkes engel olmak istediğinde kesen adam Croc gelince duruyor. Buna hikaye gereği diyorsan dediğim gibi her şeyi hikaye deyip geçelim bir şey tartışmayalım. Güç sevilerin hepsi önemsiz kaldı deyip konuyu kitlettirelim. Neyse dediğim gibi işinize gelince ''Bu adam geçmişte şöyle yapmış'' diyorsunuz. İşinize gelmeyince ''Hikaye gereği öyle olmuş'' diyorsunuz. Bu adam Shilew'e falan düşse teoriler de ki gibi vb. ona da hikaye gereği deyip adamı yine yücelteceksiniz Yonkou falan görüyorken şimdiden tahmin edebiliyorum olası bir senaryoda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık