Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu adamı yaptı. Zoro da Mihawk'tan güçlü olacak birisi. Sanji de Zoro ile sürekli yarışıyor. O da Mihawk'ı aşar o yüzden. Net 2 kişi var Mihawk'tan daha ön plana geçecek. Bir kaç kişi daha olur mu acep diye düşünüyorum. Yamato felan da geçebilir.
Yani diyorsun ki Dof’un herkesten tek yediği gibi bu liste eklemelerle sürekli uzayacak. :D Yandık reddi @RedTeroR. @Alpamis tam bunları yazıyordum yine yanıltmadın. :/

Cidden burada Mihawk'ın mahalle kavgasına adam toplamaktan falan bahsettiğini mi sanıyorsunuz? :ehe:

Hayır yani Wb-Roger seviyesi diye bir şey var bu seride. Bariz yonkou üstü işte. Çok normal değil mi Mihawk'ın beni geçmekten daha zor demesi?
Mihawk kesinlikle ve kesinlikle adam toplamanın zorluğundan bahsediyordur xd.Mihawk haddini bilen adam.Kendisinin o ligde olmadığını anlatıyor kısaca.İstese kk olabilecek bir adam diye WB'den bahsedersin örnek olarak,Mihawk demezsin hem şans,hem güç açısından.
Luffy çapsızı bile kk olacaksa Mihawk 1000 kere olur :)

Ryuuma tanrıydı yalnız. Mihawk kral bile değil.
Tanrı ya da kral olmsına gerek var mı?
Ne seviyede mesela Ryuma? Onun bile seviyesini bilmiyoruz...

Gördüğümüz karşılaştığı tek rakip var o da sahtekar ve Mihawk'a benziyor... :D :hhh:
Sayısız savaş ve akıttığı tonla kandan sonra kılıcı kararmış Ryuma'nın.
Onun boyunu aşar çünkü o sularda boğulur daha doğrusu tek yer.:D
Israarla o sulara çekiyorum timsahı, şu ana kadar sadece amiral yenemez dedi. Amiralle on günmü yirmi günmü yoksa on dakikamı savaşır yorumlamıyor.

Tanrı ya da kral olmsına gerek var mı?

Sayısız savaş ve akıttığı tonla kandan sonra kılıcı kararmış Ryuma'nın.

Israarla o sulara çekiyorum timsahı, şu ana kadar sadece amiral yenemez dedi. Amiralle on günmü yirmi günmü yoksa on dakikamı savaşır yorumlamıyor.
Yahu Zoro'nun da karartması lazımdı şimdiye kadar o zaman. Ya da Roger'ın, WB'nin vb.
Shiki tek başına MF bastı kan gölüne çevirdi ortalığı, kılıçlarından kan akıyordu vb.
Eğer dövüşle falan kararıyorsa Mihawk dövüşten çekiliyor o karartmamıştır... :D

Yani o söylem başka bir skala vardır, kılıç kan gördü, dövüşe girdi diye kılıç mı kararır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık