Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde vista'ya çizik atamayan birinin sağ kol bile etmemesi lazım ama zoro'nun rakibi kontenjanından oden gücünde çıkacaktır diye düşünüyorum.

zoroda kral haki çıktı ve saldırısına ekleyebiliyor. Demekki mihawkta da bu çıkacak. Belki de bu yüzden mihawkta çizik yok. Enmada ve rogerın kılıcında özellik çıktı. Yoruda da çıkacaktır. Mihawk rahat yonkou seviyesi.

Mihawk,Zoro fanları ve amiral fanları kardeştir.
Luffy,yonko,sanji lobisi biriken birbirimizi tutmamız lazım
Hocam sen bu konunun formatını değiştirmeye çalışıyon herhalde, biz a*miral lobisiyle kanlı pıçaklıyız. Mihawk, a*iral tokatlar diyen tayfaya nasıl a*iral lobisiyle kardeş dersin? Ayrıca istisna olarak ben de Sanji-san taraftarıyım, Mihawk Reise, reislik şartlarını yerine getirdiği için arka çıkıyoruz...

Hocam sen bu konunun formatını değiştirmeye çalışıyon herhalde, biz a*miral lobisiyle kanlı pıçaklıyız. Mihawk, a*iral tokatlar diyen tayfaya nasıl a*iral lobisiyle kardeş dersin? Ayrıca istisna olarak ben de Sanji-san taraftarıyım, Mihawk Reise, reislik şartlarını yerine getirdiği için arka çıkıyoruz...
@sensey hem Mihawkçı hem amiralci.

Şimdi eskiden durum böyle idi. Fakat fujitoranin gelmesi ile iki lobinin ortak benimseyebilecegi bir karakter ortaya çıktı birde birkaç ufak detay var.
Yonko lobisi Katakuri övüyor. Katakuri öven Luffy övüyor. Bunun dışında Kaidou inecek diye Luffy lobisi Kaidou hypeliyor.
Ey zorocu kardeşim o yüzden kanma düşme mihver devletlerinin oyunlarına.
Mihawk,Kizaru el ele
Lastik lobisi en dibe.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık