Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Kaido bir tane vurur dönüp arkasına bakmaz.:D
Sen deiku'yu mugivara noob'uyla karistirdin sanirim.Ruficik once kaidonun 18.adamini ölümün döseğine gelmeden yensinde sonra kaido karsisina ciksin.Tabi yuregi varsa teke-tek adil bi dovus olsun.Ama napcan bazi huylari dedesine cekmis keretanin 2 ye 1 dalmayi cok seviyor

Üstelik Mihawk'u her şeyiyiyle gördük mü ki hala adamın her şeyi buymuş gibi konuşıyorsun. Ama tabi sana göre gördük.
Tamam işte, görmedik, neden görmediğimiz onun daha güçlü çıkacağını gösteriyor ? Düşündüğünden daha güçsüz de çıkabilir.

Bana Shanks'ın o unvanı umursamadığını ispat edemezsin. Hatta sana derim ki Shanks düello istiyor çünkü o unvanı istiyor ama alamıyor çünkü Mihawk tek kollu bir adamla dövüşmez:oleyo: Bunların aksini de ispatlayamazzısn.
Sende Shanks'ın o ünvanı istediğini ispatlayamazsın. Ama ben sana derim ki ; Yonko ünvanı > Dünyanın en iyi kılıçustası ünvanıdır.

Mihawk'ın ünvanını umursayan adam ; Zoro. Luffy'nin yancısı, Luffy'nin tayfa elemanı, yamağı Zoro.

Shanks'ın ünvanını umursayanlar ; Eustass Kid, Basil Hawkins, Scratchmen Apoo.

Haliyle daha güçlü kişi ve grupların umursadığı bir ünvan Yonko ünvanı. Shanks böyle bir ünvana sahipken ne yapsın dünyanın en iyi kılıcını, baltasını, mızrağını... Dünyanın en iyi keskin nişancısı olsan ne olur, dünyanın en iyi baltacısı olsan ne olur gücün Yonko'ya yakın değilken.

Sen deiku'yu mugivara noob'uyla karistirdin sanirim.Ruficik once kaidonun 18.adamini ölümün döseğine gelmeden yensinde sonra kaido karsisina ciksin.Tabi yuregi varsa teke-tek adil bi dovus olsun.Ama napcan bazi huylari dedesine cekmis keretanin 2 ye 1 dalmayi cok seviyor
Amaç ne üslubunda ki?

Tamam işte, görmedik, neden görmediğimiz onun daha güçlü çıkacağını gösteriyor ? Düşündüğünden daha güçsüz de çıkabilir.
Ben daha güçlü daha güçsüz demedim. Adam kılıçta en dedim. Ben diyorum ki kılıcın tam olarak ne olduğunu gördüğümüz vakit bu adamı nereye koyacağız. Ciddi ciddi Vista falan deme şimdi bana. Kılıç bu seride önemli bir yere sahip. Ve bu adamda kılıcın şahı. Yani balon çıkma ihtimali sıfır. Amiral olur işte. Ben amirali küçümseyenlerden değilim. Amiral canavardır. Mihawk'ta onlardan biri olur seviye olarak. Bu da yeterli bir seviye kılıcın eni için.

Ek olarak dünyanın en iyi kılıç ustası unvanını kimsenin umursamadığını ispatlayamazsın diyorum tekrardan. Bu unvan Wano'da nedir görülebilir işte o vakit dersin bana bu unvan önemsizmiş bak diye. Ama şimdilik verilmiş bir en unvanına önemsiz demenin anlamı yok. Madem önemsiz neden verildi, olay yapıldı, ismi geçti.

Çok saçmalıyorsun bazen :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık