Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Vista dövüşebilir deyince adamı neredeyse Mihawk eşiti yaparlar Zoro ve Luffy için manga boş boş konuşmuş derler :hhh:

Sanji ile Jyabura'da dövüşebiliyordu Luffy'le Hody'de dövüşebiliyordu.
Dövüşebilecek seviye dediği en fazla Luffy vs Chinjao kadardır :a:
Luffy'i bir takım sebeplerden ezen adamlar şimdi onun üzerinden dengi savaşmayı açıklıyorlar. Ne büyük bir çelişki.:S Chinjao Hordy Luffy ile kapışabilecek düzeyde adamlar değiller. Ula Luffy kızdığı anda Chinjao'yu Elephant ile indiriyor. Hordy ile ise zaten tamamen dezavantaj sahibi bir ortamda dövüştü. Luffy gücünüde saklıyormuş. G4 ile Hordy Chinjao CC bir anda gider tek vuruşa.:S Mihawk ise Vista ile anlaşmalı olarak bugünlük bu kadar yeter diyerek ayrılıyor.

Bir de Luffy üzerindne açıklamayın şu durumu. Zaten bu gibi rakiplere pek ciddi olmayıp salak salak durumlara düştüğü için eziyorsunuz adamı. Bir de onun üzerinden açıklıyorsun olayı. Zoro üzerinden açıkla mesela kim Zoro ile kapışabilecek düzeyde kılıç ustasıydı?

@Densetsu no Samurai

Databooku çöpe atıyorsun Zoro ile Luffy hakkında ki databokta mı çöpe gidiyor? :D

Karşısına Shanks'ıda çıkarıyor Buggy ve Vista'yıda bunda bir şey yok. Dediğim gibi büyük olasılık Vista'yıda Teachgillerden biri harcadı bile belki, durum onu gösteriyor.

Jozu baktı o slash'ı durduramayacak havaya fırlatıyor, mangada öyle gördüm hatırlıyorum
Shanks ile ne şartlarda,ne zaman karşılaştı bilmiyoruz.Ancak Dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanı kendisindeyken Vista ile karşılaştığını bilmekteyiz,Luffy ile kovalamaca oynadığını bilmekteyiz.

Shanks ile ne şartlarda,ne zaman karşılaştı bilmiyoruz.Ancak Dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanı kendisindeyken Vista ile karşılaştığını bilmekteyiz,Luffy ile kovalamaca oynadığını bilmekteyiz.
Luffy saymadım bile doğru, East Blue'da da takılıyor onuda yazalım. Bunlar hep seviye için fikir verebilir.
Vista ile olan karşılaşmanın ciddi bir karşılaşma olmadığını herkes gördü. Adamdan teknik görmedik neredeyse.
Yonkou ile karşılıklı düello edebiliyorsa bir fikir verebilir yine

Luffy'i bir takım sebeplerden ezen adamlar şimdi onun üzerinden dengi savaşmayı açıklıyorlar. Ne büyük bir çelişki.:S Chinjao Hordy Luffy ile kapışabilecek düzeyde adamlar değiller. Ula Luffy kızdığı anda Chinjao'yu Elephant ile indiriyor. Hordy ile ise zaten tamamen dezavantaj sahibi bir ortamda dövüştü. Luffy gücünüde saklıyormuş. G4 ile Hordy Chinjao CC bir anda gider tek vuruşa.:S Mihawk ise Vista ile anlaşmalı olarak bugünlük bu kadar yeter diyerek ayrılıyor.

Bir de Luffy üzerindne açıklamayın şu durumu. Zaten bu gibi rakiplere pek ciddi olmayıp salak salak durumlara düştüğü için eziyorsunuz adamı. Bir de onun üzerinden açıklıyorsun olayı. Zoro üzerinden açıkla mesela kim Zoro ile kapışabilecek düzeyde kılıç ustasıydı?

@Densetsu no Samurai

Databooku çöpe atıyorsun Zoro ile Luffy hakkında ki databokta mı çöpe gidiyor? :D
Mihawk ciddiye mi alıyor sanki :) Bu seride bir dakika gözünü başka yöne çevirdiği için ne hallere gelen adamları görüyoruz değil mi ama Mihawk Vista ile dövüşürken Luffy hakkında şimdeye kadar yapılmış en iyi analizi yapıyor aynı zamanda dövüşüyor.
Vista'nın hakkında söylenen söz onu yüceltmiyor hatta yeriyor yani dövüşebilecek kadar demek zorlayabilecek kadar demek bile değil. Law'la Trebol'da dövüşüyorlardı. Smoker ve Law dövüşüyorlardı. Luffy Smoker'le karşılaşsa gene dövüşebilirler... Örnekler uzar gider.

Mihawk ciddiye mi alıyor sanki :) Bu seride bir dakika gözünü başka yöne çevirdiği için ne hallere gelen adamları görüyoruz değil mi ama Mihawk Vista ile dövüşürken Luffy hakkında şimdeye kadar yapılmış en iyi analizi yapıyor aynı zamanda dövüşüyor.
Vista'nın hakkında söylenen söz onu yüceltmiyor hatta yeriyor yani dövüşebilecek kadar demek zorlayabilecek kadar demek bile değil. Law'la Trebol'da dövüşüyorlardı. Smoker ve Law dövüşüyorlardı. Luffy Smoker'le karşılaşsa gene dövüşebilirler... Örnekler uzar gider.
Vista da ciddi dövüşmediği için Mihawk sadece k.haki kullanmıştır.:oleyo:

Yahu Zoro ile dövüşebielcek kılıç ustası söyle bana? :D Mangaka bana Databookta neden böyle bir fark için açıklama yapsın? Mangaka diyecek ki Databookta Chinjao ,Hordy Luffy ilekapışabilecek düzeydedir? Vista için bunu söylemiş olması söyleme ihtiyacı duyması neden?

Yahu Zoro ile dövüşebielcek kılıç ustası söyle bana? :D Mangaka bana Databookta neden böyle bir fark için açıklama yapsın? Mangaka diyecek ki Databookta Chinjao Hordy Luffy kapışabilecek düzeydedir? Vista için bunu söylemiş olması söyleme ihtiyacı duyması neden?
Kaç kılıç ustası gördünde isim istiyorsun :) Ciddi değilsin değilmi soru ile oluyor bu işer...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık