Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Mihawk, Amiral ile karşılaşsa ve dese benim gücüm onu yenmeye yetmez. Bu yüzden dövüşmeyeceğim.
Gene de tartışmalar devam eder forumda.

Öyle söylemek istemedi aslında. Dövüşmemek için söyledi falan denir. :/
Bu da forumun acı bir gerçeğidir. :/
Yazdıklarına Mihawk gülüyor şu an. Bilmem farkında mısın :)

@Raiden

Anti meselesi derim. Luffy&Enel hesabı. Bir de sağlamından bir kaç hafta söverim.

Mihawk, Amiral ile karşılaşsa ve dese benim gücüm onu yenmeye yetmez. Bu yüzden dövüşmeyeceğim.
Gene de tartışmalar devam eder forumda.

Öyle söylemek istemedi aslında. Dövüşmemek için söyledi falan denir. :/
Bu da forumun acı bir gerçeğidir. :/
Buna katılıp arttırıyorum, Kaido en güçlü diye tanıtılınca kabul edilmemesi gibi. Bilinen veya yorum falan denmesi gibi...

Shanks veya Dragon böyle tanıtılsa ve yok onlar en güçlü değildir denilse küfür sayılır ve linç edilir.

O kadar da yapmaz ya. En azından Ace vs. Teach gibi yalandan dolandan bir vs. çizer eşşek değilse :(
Oda'dan ümidimi kestim o konuda. O kadar olay oldu ama birini bile göstermedi namussuz. Shiryuu-Mihawk ve Shanks-Teach birbirlerine doğru koşarken gösterilir ve orada sayfa kararır. Birkaç gün sonra da milletin ağzından "Teach Shanks'ları gömmüş xD" derler ve finish. Hadi geçmiş ola. :S

Oda'dan ümidimi kestim o konuda. O kadar olay oldu ama birini bile göstermedi namussuz. Shiryuu-Mihawk ve Shanks-Teach birbirlerine doğru koşarken gösterilir ve orada sayfa kararır. Birkaç gün sonra da milletin ağzından "Teach Shanks'ları gömmüş xD" derler ve finish. Hadi geçmiş ola. :S
Oda bu karakterleri öyle bir tasarladı ki... Teach Shanks'a, Shiryuu Mihawk'a vursa depresyona girecek herif :D Kıyamıyor, o derece bağlanmış. Böyle şeyi ağır basan karakterlerin vs. lerini çizmek de kolay iş değil şimdi Allah var. Hele ki Oda gibi vs. çizme özürlüsü biri.. Korkuyor bence böyle dövüşleri çizmeye. Açık ve net. Dua edelim de seri sonuna yetişebilirsek adam akıllı 5 vs. gösterse. Adam akıllı bu kadar vs. olsun tüm seriyi o kadar sene takip ettiğime değdi diyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık