Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Ben yok sayalım demiyorum. Ancak Luffy'nin Ace'i kurtarabilmesi bile başlı başına mantıksızlıklar silsilesi. Yani Oda hikayeye bakıyor. Kim ne için MF'ye geldi ona bakıyor. Geri kalan herşeyi de hikayeye uyduruyor. Mihawk Luffy'yi kesemedi, durduramadı. Bunu yok saymıyorum. Amiraller de amacına ulaşmasına engel olamadı. Oda çizdim, oldu diyor kısacası... Orada Mihawk'ın gücünü tam anlamıyla gösterecek hali yok. WB korsanlarını övmesi de lazım. Anlamsız birkaç sahne çiziyor. Mihawk'a Vista'yı övdürüyor, ismini duymuş vs. Vista da Mihawk'ı yüceltecek başka birşey söylüyor. Ne çıkarayım ben bundan? Mihawk'ın seviyesi Vista mı şimdi yani? Sen belki öyle demiyorsun ama diyenler var.
Evet. One Piece'de karakterlerin güçleri anlık olarak hikayeye göre şekil alabiliyor, buna katılıyorum.

Bu karakteri konu alan başlıklar neden inanılmaz kalitesiz oluyor la. Psikologlar vardı bir ara forumda, araştırsınlar bunu.

İlla bir yerlerde ''çekemiyorsunuz kıps'' tadında ergen tavırlara gidiyor olay.

Bu karakteri konu alan başlıklar neden inanılmaz kalitesiz oluyor la. Psikologlar vardı bir ara forumda, araştırsınlar bunu.

İlla bir yerlerde ''çekemiyorsunuz kıps'' tadında ergen tavırlara gidiyor olay.
Ciddi ciddi Mihawk uğraştı Luffy'e kılıcı denk getiremedi Katakuri olsa jelibonla hemen alırdı iki sene önceki Luffy'i diyenler var.:hhh: Bu artık haklı bir mücadeleye dönüştü ister istemez öyle olaylar oluyor tavır böyleyken bunun önüne geçemezsin.

Açıklanması Shiciliğin bitimiyle olacak. Shiciyken iyi tanıyan hükümet de buna göre ödül biçecektir. 800-900 civarı bekliyorum en fazla; bunun nedeni gücü değil kesinlikle. Korsan olmadığı için haliyle tehlike arz etmiyor bu adam. Ama Shanksla beraber bir savaşa girerse bu ödül 2 milyarı da bulur.
Ama eski ödül olayına hiç girmezler.

Özür dilerim lütfen :(
Ama bu sefer böyle yazmamın gerçekten bir sebebi var kusura bakma
Hayır ben yer geldiği zaman yorumlarım, hatta bazı konularda Crocodile hakkında yorum yapmaktan bile çekinirim. Bazı konularda ise o kadar karakteri gömen var ki bende adamın bize gösterilen, Oda'nın dilinden söylenen şeyler üzerinden yorumlarım. Bazıları bu yorumlarımı sever ve beğenir, bazıları ise beğenmez. Böyle yazman da ki sebep ne merak ettim açıkla da okuyayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık