Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Ödülü ya da korsan olmaması önemli değil.En iyi yada en güçlü artık hangi çeviriyi kullanırsanız,orası önemli.Ben kılıçta usta olacağım diyenin duvarlarını posterleri ile süsleyen birisi.Shic olması da normal bu yüzden.Hem kendisine arka yapıyor,hem beladan uzak kalıyor.

İsteksiz savaşmıyor malesef Mihawk kendisi diyor savaşa ilgim olduğu için geldim diye. İsteksiz savaşan adam Shanks'dan falan özür diler mi Luffy'e dalarken az mantık ya.
Luffyi zorlayacam biraz diyor. Sanki canını dişine takmışta öldürmeye çalışıp başaramamış gibi yorumlara siz kendiniz inanıyor musunuz :D

oradaki schilerin hepsi göstermelik orada. Hancock denizcilere saldırıuor, dof müttefik toplamaya çalışıyor, moriahı aradan çıkarmak istiyor. Jimbei ve croco zaten karşıda. Teach İd basıp mahkumları salıyor. Kuma robota dönüşmüş...

Mihawk Luffynin üzerine gelmiyor sadece geçmesine bir süre engel oluyor. Sanki marineford çok dengeli savaşmış gibi yorumlar beni soğutuyor. Bir kere Garp ve Sengoku neredeyse savaşa hiç karışmıyor, Kizaru dalga geçiyor. Zaten Marine tarafı aşırı güçlü, bir de son güç mihawkı mı katsın? Sırf sağa sola rastgele slash yollasa Luffy dahil bir çok kişiyi aradan çıkarırdı.

Telden yazıyorum yarın nöbetim var yatıcam.

Mihawk kaidoyu durdurur mu dedim sanki, tek yemez dedim.
Marine fordda kaç karakter k haki kullandı? Sanki Mihawk tüm gücüyle savaştı da bir şey yapamadı gibi bir algı yaratmışsın. Luffye öylesine saldırıyor. Herifin savaşması için neden yok, hükumet istedi diye gelmiş. İsteksiz savaşıyor. Marconun elinde adam mı var göndersin? Mihawkın normal saldırısının efekti, arkadaki buz dağını kesiyor. Slash atsa bir şey demem ama normal saldırısı, vista böyle bir güç gösterdi mi? jozu amiral tanklıyor zaten. kimi gönderecek marco? Belliki hatersın shounen mantığında sona kalan en güçlüdür. Ona bakarsan sengoku da karasakal ve tayfasından kimseyi tekleyemedi ve filo amiraliydi.
Ha tek yemiş ha 2-3 hamlede yenilmiş, çok farketmez. Kaido tutturursa tekler belki Mihawk'ı da, ihtimal dahilinde. Akainu bile 2 hamlede yerin dibine gitti bu seride, Mihawk aynı kaderi paylaşmamak için hükümet köpeği olmuş işte, bunun nesini sorguluyorsun.

Mihawk tüm gücüyle savaşmadığını sen neye göre söylüyorsun, bir şey biliyormuşsun gibi söylüyorsun. Mihawk bildiğimiz üzere rakibi ciddiye almayınca çakı kullanıyor. Luffy'ye çakı mı kullandı Kokuto Yoru mu kullandı? Kokuto Yoru kullandı, onu kullanınca Zoro'ya tek atmıştı mesela, Luffy'ye neden atmadı? Madem Luffy'ye tam güç girişmedi neden çakı kullanmadı? Hadi bunların hepsini geçtim neden Shanks'tan özür dileyecek kadar ileri gitti? Daz Bones ve Ivankov'un adamlarını tekleyen Mihawk, Luffy'ye neden aynısını yapamadı? Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.

Buz dağı kesse ne olur, Chinjao'da kafasıyla buzdan kıta parçalıyor boydan boya silah bile kullanmıyor. Ama o saldırıyı yaparken bile Luffy'yi ıskalayan bir Mihawk var ortada. ''Hater'' olsam Mihawk hakkında özel eleştiriler yapar karakterine laf atardım, ben sana Mihawk'ın gücünün o söylediğin seviyede olmadığını açıklıyorum ve delilleri ile ispatlıyorum, sen de söyleyecek laf bulamayınca hemen ''hater'' diyerek aradan çıkmaya çalışıyorsun, ben Mihawk'tan nefret falan etmem, sadece seviyesi neyse onu söylerim. Adam kendi bile kabullenmiş Yonko seviyesinde olmadığını zaten, sadece bazı arkadaşlar bunu kabullenemiyor. Bana o saçma laf ile gelme.

Sengoku alan saldırısı yapıyor, bireysel vuruş yapsa illa teklerdi o tayfanın zayıf adamlarını, alakasız kıyaslamalar yapıyorsun.

Luffyi zorlayacam biraz diyor. Sanki canını dişine takmışta öldürmeye çalışıp başaramamış gibi yorumlara siz kendiniz inanıyor musunuz :D

oradaki schilerin hepsi göstermelik orada. Hancock denizcilere saldırıuor, dof müttefik toplamaya çalışıyor, moriahı aradan çıkarmak istiyor. Jimbei ve croco zaten karşıda. Teach İd basıp mahkumları salıyor. Kuma robota dönüşmüş...

Mihawk Luffynin üzerine gelmiyor sadece geçmesine bir süre engel oluyor. Sanki marineford çok dengeli savaşmış gibi yorumlar beni soğutuyor. Bir kere Garp ve Sengoku neredeyse savaşa hiç karışmıyor, Kizaru dalga geçiyor. Zaten Marine tarafı aşırı güçlü, bir de son güç mihawkı mı katsın? Sırf sağa sola rastgele slash yollasa Luffy dahil bir çok kişiyi aradan çıkarırdı.

Telden yazıyorum yarın nöbetim var yatıcam.
Bizim inanmamıza gerek yok mangaka çizmiş sen istersen inanma. Adam Shanks'dan özür diliyor mu? Diliyor.
Savaşa kendi istediği için ve ilgisi olduğu için geliyor mu? Geliyor.
Luffy'nin peşine düşüp ona öldürmek için saldırıyor mu? Saldırıyor.
Kesebildiği karakterler önüne geçince kesiyor, kesemeyeceği kişiler gelince vazgeçiyor veya savaş erteliyor mu erteliyor. Bunların hepsini Mangaka çiziyor ortada mangaya bakınca okuyabiliyorsun.

Yani senin burada ne düşündüğünün ne dediğin pek önemli değil. Mangaka bunları net çizmiş önüne biri geliyor adam yine de kesip Luffy'nin peşine gitmeye devam ediyor. Sen hala diyorsun ki isteksizdi.

Yahu hala Mihawk Luffy'nin üstüne gelmedi onun geçmesine engel oldu gibi saçam bir yorum yapıyorsun MF'yi iyi okuduğuna emin misin? Adam Luffy'nin peşine düşüyor, saldırıyor. Sen ne geçmesine engel olmaktan bahsediyorsun? Senin varsayımlarınla olmuyor malesef sağa sola slash atsın falan. :D

Ne atıyor olum bu karpuz çekirdeği mi bu slashlar? Mihawk Luffy'i öldürmek için saldırdı mı? Saldırdı. Luffy bu saldırılardan sıyrıldı veya başkaları tarafından kurtarıldı mı? Kurtarıldı. Olay burada bitiyor yani senin varsayımların, şunları yapsaydı, bunları yapsaydı olayları malesef alakasız bir yorum. Biz de onu diyoruz işte Mihawk yapsaydı şuan bunları tartışmazdık ama yapamadı. Yaptıkları da ya başkasına takıldı ya da atlatıldı.

İyi geceler o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık