Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Kesişi vs. Edward Newgate (Marineford)

Nasıl bir durum ortaya çıkardı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Fuji de epey güçlüdür ama Akainu'nun yanına kimi koysan vasıfsız kalıyor biraz.
Lufy önce Sakazuki'ye dalacak sonra Zoro sıra bende diyecek, hayal edemedim. Fuji'nin meyve çok sağlam ama kendinde iş yok. Ön görüsü müthiş ama, anlık gaza gelip dalmıyor. Dof'a dalsa alamayacağını biliyor, orada takdir etmek lazım.

Lufy önce Sakazuki'ye dalacak sonra Zoro sıra bende diyecek, hayal edemedim. Fuji'nin meyve çok sağlam ama kendinde iş yok. Ön görüsü müthiş ama, anlık gaza gelip dalmıyor. Dof'a dalsa alamayacağını biliyor, orada takdir etmek lazım.
Ahahaha Dof a dalsa alamayacağını biliyor dedi arkadaş ben şok :)))

Önemli olan boyutu. Çok dehşet bir saldırı. Ki bu Fuji'nın ciddilestigi sıra yaptığı normal ataklardan biridir. Çok daha fazlası çıkar o meyveden.
Önemli olan boyu değil işlevi.:/ O zaman sana göre Garp'ın attığı gülleyi de durduramaz Mihawk ? 2 slashlık iş onlar hani bildiğin dağ taş.O meyveden fazlası çıkar belki de o saldırı bir anlam ifade etmiyor.Zaten Fuji'nin meyve hızlı adamların antisi gibi bir nevi.

Mihawk o saldiriyi yaparken yanlis hatirlamiyorsam aradaki guc farkini merak ettigini soyluyordu jozu o saldiriyi durdurarak WB ile arasindaki ucurumu gostermis oldu Oda. Sonucta degil WB ye ulasmasi jozuyu bile gecemedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık