Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Kesişi vs. Edward Newgate (Marineford)

Nasıl bir durum ortaya çıkardı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Adam Pica için de tehklikeli dedi. Mizacı öyle. O saldırı ile ölmesini bekliyonuz herhalde.:D Şu saldırıyı Fuji çekimi ile bile engelleyebilir. Olmadı önüne anında meteor çeker. Bir şekilde durdurma şansı var da. Mihawk şunu nasıl durduracak?

Saldırının boyutu anlaşılıyordur umarım.:D
Şu saldırı bana çok saçma geliyor.Molozlar ne hasar verebilir ki ? Hadi hasar vereceğini farzedelim 2 slasha yok olurlar.

Peki ya Fuji'nin atağını Mihawk durdurabilir miydi? Luffy'e yaptığını. Hani sonucunda Dressrosa'ya saran kayalıklardan iki tanesinin yok olduğu.
İş Fuji vs Mihawk`a dönecekse cevabımı biliyosun.
Luffye attığı saldırıyı koydumu Mihawk uçmak zorunda kalır.Artık fuji yere indirmez mihawkı.Mihawk yere indimi gecmis olur fuji için.
Sen saldırı halinden söz ediyorsun Alpanin dediği gibi. Ben savunma durumunu tartışıyorum. Fuji nasıl meyvesiyle halledecek slashi

@Raiden
İşin ucu beklentiye çıkıyor her türlü. Ben Mihawk`ı amiral üstü gördüğümden direk haki farkının ki özellikle kenboșu için bariz olduğuna inanıyorum. Şu ana kadar gözlem hakisi en ballandirilan isim Kata, en son tanıtılacak Mihawk`in hakisi üçe beşe katlar rahat benim için.

@Raiden
İşin ucu beklentiye çıkıyor her türlü. Ben Mihawk`ı amiral üstü gördüğümden direk haki farkının ki özellikle kenboșu için bariz olduğuna inanıyorum. Şu ana kadar gözlem hakisi en ballandirilan isim Kata, en son tanıtılacak Mihawk`in hakisi üçe beşe katlar rahat benim için.
Senin açından bakıp Mihawk'ı amiral üstü görsem bile düşüncene katılamıyorum Shakky'cim. Bir amirali, hele de Fuji gibi bir amirali bu kadar çabuk gafil avlayamazsın. Söylediğin gibi beklentilerle alakalı elbette.

Edit: Bu arada hoş geldin diyemedim sana. :/ Hoş geldin sefalar getirdin.

@Shakky @F.M. Dostoyevski
Valla benim kafamdaki amiral imajına ters orada Fuji'den kan alınması. :/ İster savuştururdu diyin ister bloklardı ama bir şekilde kazasız belasız kurtulurdu. Bu adamın en büyük gücü saldırı almaması çıkacak bence. Kata kadar k.hakisi var mı yok mu bilmem ama içgüdüleri Kata'yı çok rahat katlar. Kolay değil yani bu herife dokunabilmek. Ha aynısını Mihawk için de diyebilirim. Sharingan var herifte ne de olsa. Her türlü saldırıyı görebiliyordur.
Fuji'yi çok eziyorlar la, üstüne algı yaptılar öyle kaldı. Vasıfsız diye oluyor hep bunlar.

İş Fuji vs Mihawk`a dönecekse cevabımı biliyosun.

Sen saldırı halinden söz ediyorsun Alpanin dediği gibi. Ben savunma durumunu tartışıyorum. Fuji nasıl meyvesiyle halledecek slashi

@Raiden
Zoro'nun ki istisna bir sahne ama slash bildiğin fiziksel bir saldırı gibi ve ben geliyorum diye bağıran bir saldırı Fuji'ye bir zarar veremez. Meteor indiren adam Slashı da durdurur. Mihawk'ın WB'ye yaptığı saldırıyı kast ediyorum tabi

Senin açından bakıp Mihawk'ı amiral üstü görsem bile düşüncene katılamıyorum Shakky'cim. Bir amirali, hele de Fuji gibi bir amirali bu kadar çabuk gafil avlayamazsın. Söylediğin gibi beklentilerle alakalı elbette.
Mihawk tek atar demiyorum bende zaten. Kan alacağını iddia ediyorum sadece. Denk iki karakter bile karşılaştığında sakat kalınıyor sonuç olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık