Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Mihawk bu arcta yer alsaydı Mom karşısına dikilir görelim bakalım ne kadar güçlüymüşsün derdi.Aramızdaki farkı görmem lazım der dünyanın en güçlü kesişini sallardı yine.

En güçlü kesişi siz çok küçümsüyorsunuz.O devasa boyutta saldırıyı imparatorlar hariç yapacak adam sayılı çıkar.Buna amiraller de dahil.O kadar geniş devasa saldırıyı meyvesiz yapan adam kolay çıkmaz.Meyveli de Akainu dev magma yumruğu falan yapıyor işte.O kadar uzun mesafeye o kadar şiddeti kimse kolay kolay ulaştıramaz.Zoro slash atarım ama gücünü kaybeder diyordu bunu unutmayın.

Zoro'ya gömdün şimdi :D
Yok, babun terbiyecisi xd Ona bi gara gılıç yaptıracam madem Mihawk olmak istiyormuş.
Guts'ım diye dolanmasın sonra?
Adamdaki havaya bakarmısın, en şuh hatunu almış yanına, isminin yanında Dünyanın En'i ünvanı, domates ekip biçiyor :a:
Yalnız harbi OP'da keyfine bakan 2 adamdan birisi şu an. Shanks partiliyor seçilen adamı bekliyorum ayağına, Mihawk kendi halinde takılıyor. Kendi şarabını da kendisi yapıyordur muhtemelen. Azıcık saygı duymaya başladım :sapkali:

Perona iyidir hoştur ama en şuh pek olmadı la.
La bırak senin zevkin mi var :hıh:

Bak bunda haklısın işte. Gül gibi kızı kaptı valla. :/
Düşün aynı durumu Luffy için KK olmuş almış Nami'yi yanına domates ekiyorlar :sapkali: Kolay değil Mihawk olmak :bilmem:
Zoro'ya gömdün şimdi :D

Guts'ım diye dolanmasın sonra?

Yalnız harbi OP'da keyfine bakan 2 adamdan birisi şu an. Shanks partiliyor seçilen adamı bekliyorum ayağına, Mihawk kendi halinde takılıyor. Kendi şarabını da kendisi yapıyordur muhtemelen. Azıcık saygı duymaya başladım :sapkali:
Shanks her olaya dalıyor bence o kadar da keyfine bakan bi tip değil gibi. Mihawk bir odunla gezip duran tek kişilik dev kadro resmen :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık