Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk Slash vs 1080 Pound

Alpamis

Senden alıntı yaptığım kısma bakarsan yukarda kardeşim... '' Mihawk'ın amiral seviyesinde çıkmasını bekliyorum'' cümlesini yazdığının farkındayım. Sonraki cümlende Mihawk'ın Zoro'nun hedefi diye amiral seviyesinde görülmesine yakınıyorum demişsin. Ben de o kısma açıklama getirmek için senin yazdığın cümlenin siyahla belirtilen kısmını alıntıladım. Yav şunu tekrar neden yazıyorsam. Az dikkatli oku lütfen yazdıklarımı :(

Luffy'le Zoro'yu karşılaştırırken şundan bahsettim :

Luffy = Yonkouluk

Zoro= Amirallik

Sence yonkou ve amiral aynı kefedeyse sıkıntı yaşanır haliyle bu kıyaslamada.

Mangaka Zoro, Mihawk'ı geçtikten sonra gelişmeye devam edecek demiş mi ? Hedeflerine ulaştıktan sonraki halleri muamma. Bilemezsin ne olacağını. Ama ben mangakanın hedefe olarak gösterdiği adama bakarım şu an. Luffy yonkou üstü olduktan sonra gelişecek mi ? Ee kk oluyorsun o zaman abi neyine gelişecen daha ? Saçma benim mantığıma göre. Umarım anlatabilmişimdir.
Tamam kardeşim.Senin dediklerini de anlıyorum ama ben serinin ilerisi için daha farklı düşünüyorum.O yüzden yorum farklılıkları da oluyor.

Zoro'nun olduğu konular iyi bence. Siteden kovulması gereken adamları net olarak görebiliyoruz. Adamlar sanki kendilerine küfür edilmiş gibi yırtınıyorlar. Bunu sadece bu konu için söylemiyorum, genel olarak böyle.
Konu Zoro değil ama muhabbet Zoro. Adı bi kere geçsin yetiyor. :S

Sen bu videoya göre mi konuşuyorsun yoksa mangada da mı bir taraflarını yırtıyor mu diyorsun?
Videoya göre dedim :(

Mangada Jozu anında yok ediyor kesişi. Animeye göre dememiştir sanırım. Demez yani. Dememeli.

Elmas formuna girmiş adam dediğim kadar olmasa da baya zorlamış. Yüz ifadesine bak, gözlerinden ölüm korkusu akıyor. :p

Konu Mihawk olmasa Çerlo nun üstüne gidilirdi de Mihawk a dua etsin. :D
Şşşşş :D

Sitenin %70-%80'lık bir kesimi Luffyci, ben Zoro'cuyum. Zoro'yu savunduğumda siteden kovulması gereken adam mı oluyorum. Öyleyse vay sitenin haline :artiz:

Siteye üye olunurken insanları bir teste tabi tutun o zaman. İşte Luffy'nin kaşı-gözü, tası-tarağı, şunları-bunları diye... Yeterli seviyede görülenler alınsın, diğerleri alınmasın nasıl :rolleyes:

@ Alpamis

Tamam kardeşim no problem :)
Orada adın geçmediği halde, neden üzerine alındın ki? Ayrıca, süresiz banlanman istenirken, banını bir aya düşüren kişi benim, seni göndermek istesem zaten gönderirdim. Derdim insanlar burada takılsınlar, birbirleri ile fikir alış-verişi yapsınlar, ama sanırım kafamdaki bir hayalden ibaret.

Test olayı mantıklıymış, keşke zamanında yapsaydık. En azından senin gibi biriyle hiç karşılaşmamış olurduk.

Zorunun şuan için Mihavkın gerisinde olduğu gün gibi aşikar zoronun daha çok pişmesi lazım 2y sonra tek gözünü kaybetmiş olarak geldi ya da o gözde birşeyler saklıyor ileride anlaşılcaktır herhalde acaba Mihavkada bikaç çizik atabilmişmidir Zoro?
Mihavkın Zoroya temel harketleri öğrettiğini hakiden bahsettiğini düşünüyorum ve bundan sonrasının kendisine kaldığını anlatmıştır eğitim sonunda bence.
Kısacası Zoronun daha çok yolu var.

Ne yaparsın kader işte smoker. Sağol teşekkür ederim iyiliğin için. Ama anlamadığım nokta şu :

Ne için sınırsız banlanma hakkı kazanıyormuşum ben :) Luffy'e hakaret ettiğim için mi :) Eğer bunun içinse komedi bu başka bişey değil. Ki o cümlemdeki söylemim de Luffy'ye hakaret etmek için değil ( Luffy'e hakaret nedir ya yazarken sinirim bozuluyor:)) onun gevşek ve rahat bir karakter olduğunu söylemek içindi. Şunun için bile açıklama getiriyoruz ya daha ne diyim...
Burada söz konusu olan Luffy'ye hakaret etmiş olman değil, bir kalıp içerisinde kullanmaman gereken bir sözcüğü kullanman. Herkesi kendin gibi hayali bir kahraman için dövünüyor falan sanıyorsan, fena halde yanılıyorsun. Haberin var mı bilmiyorum, ama senin ve Gutts'ın o gün yaptığı bu hakaret dalgası yüzünden 3-4 sayfa tartışıldı. Sınırsız ban düşünülürken, ben bir ay cezanın yeterli olacağına karar verdim. Gutts'ın gitmesi uzun sürmedi, bu kafayla sen de yakında gidersin buralardan. Tabii kovulduğun yere başka üyelik alıp gelecek kadar karaktersiz biri olmadığını düşündüğümden böyle diyorum.

Konu iyice kaymış olacak ama yazmadan duramadım.

İnsanları sizin için yaptıklarından 1 kere olsun pişman etmeseniz şaşırırdım.
Şu forumdaki en iyi yöneticilerden birine karşı dikdatörmüşcesine bir tutum sergiliyorsun.

Bak benim ne senle ne de Smoker'la ilgili en ufak bir problemim yok fakat her seferinde Smoker biriyle tartışırken araya giren sizler bana bir Ntv, Cnn türk, kanal24, kanal 7 havası veriyor. Tamam sevin saygı duyun Smoker'a buna kimsenin bir diyeceği yok ama böyle de yapmayın. Çoluk çocuk tartışmıyor sonuçta.

Biliyorum burası en alakasız konulardan biri bu başlık için yakın zamanda silerim bu mesajı.
Alıntılayım da sileme :D

Mihawk ın saldırıyı,10 dorikilik çöp eleman söyledi en iyi diye.Bu adam ömründe kaç defa gördü ki söyledi bunu.Tek anlam çıkarırım ben bul laftan,gördüğüm en iyisi.Jozu ile kaya parçasını kıyaslamak aptallık zaten.Bir tarafta haki+elmas,diğer tarafta sadece taş yığını.Mihawk ile zoro yu zaten kıyaslamam,mihawk zoro nun gücü 10'a katladı,gerisi zoro ya kaldı.Yani daha da katlayacak ki mihawk seviyesine çıksın.Her alanda mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık