Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk Slash vs 1080 Pound

Alpamis

Kimse yonkou üstü demedi zaten yauv. Şu gösterinciler daima kaybeden oluyor bu seride.

Doflamingo'ya da şunu yapamadı bunu yapamadı diyenler nerde şimdi :rolleyes:

Zoro'da haki yok diyenler...... Hatta h.haki yok diyenler ?

Aynı kişiler, Mihawk'ta da haki yok, Mihawk amiral seviyesi, Dragon beyin adamı (Bu Mihawk'tan da vahim bir durum) gibi şeyler yazan adamlar :rolleyes:

Bunların hepsi, zamanı geldiğinde söyledikleri lafların altında ezilenler kervanına dahil olarak takip etmeye devam edecekler bu seriyi.

''Hımmmmm öyle mi diyorsun ? Göster o zaman lannnn'' mod olmayın beyler. Sadece Mihawk olayı için demiyorum. 800 bölüme merdiven dayamış bir seride hala onu göster bunu göster takılıp bazı olaylardan bir çıkarım yapamıyorsak yazık ayırdığımız zamana..
Kardeşim yazdığından hiçbir şey anlamadım.Ama benim orda demek istediğim.Mihawk istediği seviyede çıkabilir buna bir şey demiyorum.Ama şu an için tam olarak seviyesi belli değil.Çünkü tam seviyesi çıkarılacak bir sahnesi yok.Ama herkes en azından bir Amiral seviyesinde olmayı hakeder diyor.Buna ben de katılıyorum.Amiral seviyesinde çıkması gerekir.Ama onun da altı olsa yine sıkıntı olmaz ki Amiral dediklerimiz de çok güçlü kimseler...Ben sadece şu yorumlara da kızıyorum.Zoro'Nun geçeceği rakip olduğu için sırf Amiral seviyesinde görülmesi ya da Yonkou ayarında görülmesi çok abes kaçıyor benim yakınmam bundan

Zoro'nun olduğu konular iyi bence. Siteden kovulması gereken adamları net olarak görebiliyoruz. Adamlar sanki kendilerine küfür edilmiş gibi yırtınıyorlar. Bunu sadece bu konu için söylemiyorum, genel olarak böyle.

Animede sahneyi batırmışlar, mangada Jozu düz durup saldırıyı durduruyor, animede kucaklayıp yukarı fırlatıyor ve bunu elmasa dönüşmeden yapıyor, mangada o küçük siyah çizimde büyük ihtimal full elmas olup karşılıyor sonra yavaştan açıyor vücudunu bizde yarı elmasken görüyoruz o sırada. Animede kucaklayıp atması zaten saçmada şöyle bir düşününce mangada ki olayda saçma, devasa boydaki hava akımını sanki tek parça katı bir cisimmiş gibi durduruyor, hani diyelim dibini durdurdun o hava akımı niye yukarıdan devam etmiyor..

Alpamis

Neden anlamadın ben de onu anlamadım :)

Bunun için neden yakınıyorsun ki ? Bizzati Shanks Luffy'e,

- KK mı olacaksın? Al o zaman bu şapkayı beni geç dedi.

Yani Luffy'nin hedefi yonkou (Shanks). Luffy'nin hedefi yonkou oluyor da Zoro'nun geçmek için kendini paraladığı adam neden amiral seviyesinde olamıyor ?

Zoro'nun serinin başında kendine çıta olarak belirlediği adam Mihawk. Eee bu adam da dünyanın en iyi kılıç ustası. Ben Zoro Pica'yı geçeceği için Pica amiral seviyesi diyor muyum? Ya da başka bir Zoro sever ? Neden sadece Mihawk için bu beklentimiz var ?

Çünkü adam dünyanın en iyisi dimi ? Çünkü adam serinin başından beri Zoro'nun nihai hedefi dimi ? Çünkü serinin başından beri, hatta 2 yıllık hayvani eğitim süreçlerinden sonra bile Zoro'nun hala geçmek istediği adam Mihawk, bir başkası değil dimi ? Çünkü çünkü çünkü....

Bu durumda, sırf Zoro'nun hedefi diye amiral seviyesinde görülen (en azından) Mihawk'a karşı olan tutum mu tuhaf, yoksa senin insanların neden böyle bir tutum sergilediğine yönelik yakınma içinde olman mı tuhaf ? Bence bunu bir gözden geçir.
Bak Luffy ve Zoro 2 ayrı karakter ve bunlardan birisi Manga'nın başkarakteri Zoro'da önemli ama en önemli karakter hepimizin de bildiği gibi başkarakterdir.Sen niye Luffy ile Zoro'yu bir tutuyorsun.Mihawk bile kendisi diyor hatta Korsanlar Kralı olmak beni geçmekten bile zor diyor.
Ayrıca Zoro'nun nihai hedefinin Mihawk olduğunu nereden biliyorsun.Adam onu geçtikten sonra daha gelişmeye devam etmeyecek mi ? başka hedefleri olmayacak mı ? Nihai hedefi Mihawk diye niye Mihawk'ı o seviyede görüyorsun.Manga da şu ana kadar Mihawk'ın o seviyede olduğunu kanıtlayan bir olay yok diyorum.Ayrıca yukarda ki yazımda ben zaten kendisinin Amiral seviyesinde olması gerektiğini düşünüyorum dedim.Sen ne anlıyorsun yazdıklarımdan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık