Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Kesin verinin olmadığı bir şeye iddia konusu açılmaz. Örnek X kişisi Mihawk bir Amiral yenmeden onun Amiral seviyesinde olduğunu kabul etmeyebilir. Bu söyleminde haksız da olmaz. İddia sonucu için Mihawk'ın bir Amiral ile dövüşmesini mı bekleyelim?

Gücünü dolaylı ya da doğrudan görüp de seviyesi belirlenen yığınla karakter var. Mihawk da bunlardan biri olabilir pek tabii. İstisnalar elbet olacaktır ama genel bir kanı muhakkak oluşur. Misal Mingo'ya amiral diyenler yok mu ? Var. Lakin 100 kişiden 5 tane ancak çıkar. Kalanı amiral altı diyorsa genel manada bir kanı oluşmuş demektir. Bu iş bu kadar basit :bilmem:
İddiayı kaybeden adam genel kanıyı kabul etmezse, adama bir şey diyemezsin. Mesela birisi Katakuri için Amiral seviyesi diyor ve Luffy onu yendiği için bir Amiral'i de yener diye bir görüşü savunabilir. Böylece Luffy, Amiral seviyesi olur. Sen Katakuri'yi o seviyede görmezsin, Luffy de senin için Amiral altı bir adam olur. Gördüğün gibi kesin bir yargıya varmak mümkün değil.

Benim normalde ikinci şıkkı seçmem lazım, ama pek açıklayıcı durmuyor. En azından parantez içine (Mihawk Wano'nun en güçlüsünü yenmiştir veya yenmemiştir) eklenirse o zaman seçeceğim.

Çünkü bu çakma vampir oraya gitmiş ve ezikleri yenip, devasa bir kütleyi kesip eziklere karşı şovunu yapıp geri dönmüş olabilir. Sever böyle şeyleri. Ondan sonra Mihawk'çılar bu olayı ''gidip şeklini yapmıştır'' olarak yontabilir ve yenildiklerini kabul etmezler. Bu sebepten şuan için kararsızım.

Eğer Mihawk Wano'ya gidip, Wano'nun en güçlü kılıçustasını yendiyse Mihawk Amiral seviyesindedir derim ve 1 ayda Mihawk avatarı kullanırım. Ama dediğim gibi şıkların revizyona ihtiyacı var.

O zaman sen de parantez içine

Kaçan Korsan olacağım-Luffy
Teach kestanemi çizecek-yavşanks
Yavşanks şapkamı çalmış!!-Roger
dan birisini yazacaksın.

Avatarda dahil iddia 1 aylık olacak.
Benimkiler:

-''İtinayla Eustass Captain Kidd adam edilir-Kaido''
-''Apartman çocuğu Eustass Captain Kidd''
-''Biscolata erkeği Eustass Captain Kidd''

Seninkiler:

''Kaçan Korsan olacağım-Luffy''
''Teach kestanemi çizecek-Şanks''
''Şanks şapkamı çalmış!!-Roger''

o zaman. Bu arada ''Şanks''ı ''Shanks'' gibi olmadığı sürece istediğin gibi değiştirebilirsin( şenks,vesaire gibi) :D

Benimkiler:

-''İtinayla Eustass Captain Kidd adam edilir-Kaido''
-''Apartman çocuğu Eustass Captain Kidd''
-''Biscolata erkeği Eustass Captain Kidd''

Seninkiler:

''Kaçan Korsan olacağım-Luffy''
''Teach kestanemi çizecek-Şanks''
''Şanks şapkamı çalmış!!-Roger''

o zaman. Bu arada ''Şanks''ı ''Shanks'' gibi olmadığı sürece istediğin gibi değiştirebilirsin( şenks,vesaire gibi) :D
O yavşanks olsun.Senin laflar çok daha ağır çünkü.

Yıllardır Wano arcının merkezine zoro'yu koyduk, ve aklıma hep kılıc ustalarının başkenti gibi bir yer olarak kazınmış. Tüm bunların ışığında mihawkın wano'ya gitmeme gibi bir ihtimalin olmadığını düşünüyorum ve wano'da mihawkı mf arcından sonra uzun soluklu bir şekilde görme fırsatımız olabilir yada özel flashback'ler göreceğimizi düşünüyorum. yalnızca joker karakterine 150 küsür chapter harcamış mangaka acaba wano arcında ne yapacak çok merak ediyorum, wano arcında mihawkı görmezsek nerede görecez orası da garip açıkcası. tüm gizemli karakterlere doff gibi zaman harcasa one piece bitmez abi.

O yüzden diyorum ki mihawkı bir şekilde wano'da görecez, eğer mihawk wano'ya gitmediyse ve wano'nun en güçlü kılıç ustasını yenemediyse (zaten bu nasıl olacaksa adamda title var hala tartışılıyor) 1 ay mihawkı ezikler, wano'nun en güçlü kılıç ustasını da avatar yaparım.

Kesin verinin olmadığı bir şeye iddia konusu açılmaz. Örnek X kişisi Mihawk bir Amiral yenmeden onun Amiral seviyesinde olduğunu kabul etmeyebilir. Bu söyleminde haksız da olmaz. İddia sonucu için Mihawk'ın bir Amiral ile dövüşmesini mı bekleyelim?
Hasan olsa benimle iddiaya girerdi belki. :D @Smoker Şimdi ben iddia şartlarımı yazayım diyorum ama daha sonra başka biriyle karşılıklı iddiaya girdiğimde sadece içindeki şartları değiştirme şansım var mı açıklanmadan önce ?
Banlı olan kişiler var o yüzden acele karar vermek istemedim cevaba göre hareket edeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık