Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Nasıl saçma sapan? Bu adamın seviyesiyle ilgili olan konu yüzlerce sayfa tartışılmış ve tartışılmaya da devam edecek, açıklanana kadar. Elbette net bir şekilde seviyesini öğrenememe ihtimalimiz var ama bu çok düşük bir ihtimal. Kaldı ki Mihawk gibi bir adamın ayrıntılı işlenmemesi mümkün değil. İşlendiği zaman da her bi şeyini öğreniriz.
Şimdi bir noktada haklısınız.Amiral altı mı üstü mü diye bir iddia mesela süper olurdu.Fakat one piece serisinde Mihawk ne kadar gözükürse gözüksün Mihawk = Amiral seviyesi diye birşey yazması mümkün değil.Altı üstü kesinlik gösterecek bir bilgi de zor herhangi bir resmi belge olmayacak yine göreceli olacak herkesin fikri başka olacak kesin bir kanıt olmayacak.Biri çıkıp yapardı ederdi diyecek diğeri tersini söyleyecek.İddia için net belgeler lazım.Onların da verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz mangaka muallakta bırakmayı seviyor.

Yonkou Shanks ile denk dövüştüğünü gördüğüm tek kişi falan tarzında açıklamalar belki kabul görür.Buggy'nin Wb lafı gibi ama öyle söylem gelecek mi o da var.

Şimdi bir noktada haklısınız.Amiral altı mı üstü mü diye bir iddia mesela süper olurdu.Fakat one piece serisinde Mihawk ne kadar gözükürse gözüksün Mihawk = Amiral seviyesi diye birşey yazması mümkün değil.Ortada herhangi bir resmi belge olmayacak yine göreceli olacak herkesin fikri başka olacak kesin bir kanıt olmayacak.Biri çıkıp yapardı ederdi diyecek diğeri tersini söyleyecek.İddia için net belgeler lazım.Onların da verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz mangaka muallakta bırakmayı seviyor.
Elbette söylediğin gibi bu konuyu muallakta bırakabilir ama ben buna pek ihtimal vermiyorum. İllaki seviyesini anlayabileceğimiz bir karşılaşması olacaktır ya da olmuştur, olmuşsa o karşılaşmanın galibini öğrenmemiz yeterli olur seviyesini öğrenmemiz için.
Yani yonko gücünde olduğunu savunuyorsunuz?
Hayır, KK!

Hasan olsa benimle iddiaya girerdi belki. :D @Smoker Şimdi ben iddia şartlarımı yazayım diyorum ama daha sonra başka biriyle karşılıklı iddiaya girdiğimde sadece içindeki şartları değiştirme şansım var mı açıklanmadan önce ?

Gücünü dolaylı ya da doğrudan görüp de seviyesi belirlenen yığınla karakter var. Mihawk da bunlardan biri olabilir pek tabii. İstisnalar elbet olacaktır ama genel bir kanı muhakkak oluşur. Misal Mingo'ya amiral diyenler yok mu ? Var. Lakin 100 kişiden 5 tane ancak çıkar. Kalanı amiral altı diyorsa genel manada bir kanı oluşmuş demektir. Bu iş bu kadar basit :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık