Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Kaido'nun korktuğu karakterlerin içinde özellikle Oden, Roger, Shanks kılıç kullanıcısı karakterler. Whitebeard'n ve Xebec'in de tabi ki silahları var ama onlar daha ziyade meyve gücüne dayalı dövüşüyorlar tabi. Xebec'in meyve gücü var mı bilmiyoruz!? Söylemeye çalıştığım kılıç kullanıcılarının aslında daha tehlikeli kişiler olduğudur. Çünkü hasarı daha fazladır. Yonkouları yenmeye tek başına muktedir olamaz Mihawk ama amiralleri alma şansı oldukça yüksek. Ben bu seviyeye kadar çıkmış birinin Haoshoku ve Ryou Haki kullanıcısı olduğunu düşünüyorum. Zirve için gerekli olan eğer güçlü bir meyve sahibi değilsen haki konusunda çok iyi seviye olman gerektiği gerçeği var. En güçlü kılıç ustası ünvanı da galiba öyle basit bir ünvan değil. Zoro'nun halen zirveyi hedeflediğini düşünürsek öyle kolay bir hedef olmadığı ortada. Yonkou>En güçlü Kılıç Ustalığı>Amiral olabilir. Mihawk'ın da Yonkou ve Amiral arası bir yerde durduğunu düşünüyorum.

Ne kadar umursamaz görünse de Dünya'nın en güçlüsü ünvanını umursadığını Zoro'ya söylediği "En güçlü halimle seni bekliyor olacağım" demesinden anlıyoruz. Karakterinden dolayı öyle görünmese de Dünya'nın en güçlüsü olacak azmi varmış. Belki de hayali buydu ve çok çabaladı gençliğinde. Hiç umursamıyorken bir anda oluvermesi mantıklı gelmiyor. Bu azim, irade, kararlılık gibi şeylere sahip olması gerekiyor bence. Kral haki kullanmıyor olması baya mantıksız olur.

Ne kadar umursamaz görünse de Dünya'nın en güçlüsü ünvanını umursadığını Zoro'ya söylediği "En güçlü halimle seni bekliyor olacağım" demesinden anlıyoruz. Karakterinden dolayı öyle görünmese de Dünya'nın en güçlüsü olacak azmi varmış. Belki de hayali buydu ve çok çabaladı gençliğinde. Hiç umursamıyorken bir anda oluvermesi mantıklı gelmiyor. Bu azim, irade, kararlılık gibi şeylere sahip olması gerekiyor bence. Kral haki kullanmıyor olması baya mantıksız olur.
Kral hakiyi biliyordur. Adam sonuçta birşey de en olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık