Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Bunun için seriyi benim çizmeme gerek var mı gerçekten ? Bir düşün. Mihawk'ın amiral ayarı olması için ya yonkou=amiral düşüncesinde olman lazım ya da Zoro'yu Yk2 seviyesi falan görmen lazım.
Hayir nerden bu kadar eminsin ben onu anlamıyorum. Zoroyu komutan seviyeside görebilirim. Amiralleri de Mihawkla denk yada üstünde görebilirim bunlar tahmin gerçekler değil. Şuana kadar elimizdeki verilerle bunların kesin olduğundan yorumlayacak birikime sahip değiliz.Senin fikirlerinin karşısına bin tane argüman sunarım öyle olmadığına dair. Hala gelmiş bir düşün bilmem, ne küçük görücü ifadeler. Her şeyi sen mi biliyon bir sen mi akıllısın. Bu forumda hakim olan bazi görüşler doğru bazılarıda yanlış çıktı zamanla. Bu kadar kesin konusmamak lazım.

Ben Dressrosada hatırlıyorum bir sürü insan vardi Dof Marcola denktir en az diyen. Kaidonun sağ kolu olsa sırıtmaz diyen. Efendime soyliyim Luffy yerlerde paspas edince Dofu, Luffy g4le Yonko dan kan alır diyenleri. Bunlar baya büyük çoğunluktaydı.

Hatta Zoro o arcta Tori kageyi tutarken haki kapladığını kılıçlarını mangaka ufak bir detayla göstermişti. Bir üye bunun üzerine konu açmıştı. Zoronun hakisi taşıyor dedi diye banlanmıştı. Ama sonradan gördük ki haki gayette tasabilen biseymiş. Forumcakta o kişiyi yerden yere vurup dalga geçmiştik.

Ayrıca senle iddaaya girdik sen Mom düşer dedin ben düşmez dedim Tüm kekte ve yanıldın. Yani eldeki kanıtlar gösteriyor ki müneccim değilsin insanlar yanılabilir.

Hayir nerden bu kadar eminsin ben onu anlamıyorum. Zoroyu komutan seviyeside görebilirim. Amiralleri de Mihawkla denk yada üstünde görebilirim bunlar tahmin gerçekler değil. Şuana kadar elimizdeki verilerle bunların kesin olduğundan yorumlayacak birikime sahip değiliz.Senin fikirlerinin karşısına bin tane argüman sunarım öyle olmadığına dair. Hala gelmiş bir düşün bilmem, ne küçük görücü ifadeler. Her şeyi sen mi biliyon bir sen mi akıllısın. Bu forumda hakim olan bazi görüşler doğru bazılarıda yanlış çıktı zamanla. Bu kadar kesin konusmamak lazım.

Ben Dressrosada hatırlıyorum bir sürü insan vardi Dof Marcola denktir en az diyen. Kaidonun sağ kolu olsa sırıtmaz diyen. Efendime soyliyim Luffy yerlerde paspas edince Dofu, Luffy g4le Yonko dan kan alır diyenleri. Bunlar baya büyük çoğunluktaydı.

Hatta Zoro o arcta Tori kageyi tutarken haki kapladığını kılıçlarını mangaka ufak bir detayla göstermişti. Bir üye bunun üzerine konu açmıştı. Zoronun hakisi taşıyor dedi diye banlanmıştı. Ama sonradan gördük ki haki gayette tasabilen biseymiş. Forumcakta o kişiyi yerden yere vurup dalga geçmiştik.

Ayrıca senle iddaaya girdik sen Mom düşer dedin ben düşmez dedim Tüm kekte ve yanıldın. Yani eldeki kanıtlar gösteriyor ki müneccim değilsin insanlar yanılabilir.
İnsanların yanılmasında ya da seriyi farklı yorumlamasında bir sorun yok. Burda sorun "ölçüt". Güç dengeleri ya da karakter seviyelerinin yorumlanmasından bahsediyorum. Çünkü bu konu çok esneklik kabul eden bir konu değil. Bizimki gibi BM düşecek mi düşmeyecek mi gibi bir konudur, önce Karasakal mı düşecek Shanks mı gibi bir konudur, X bir konudur seriyi farklı yorumlar ya da farklı tahminler yapabilirsin. Bunu her arc yapıyoruz zaten. Sorun yok. Fakat karakterlerin seviyelerinin tahmin edildiği konularda birinin ak dediğine birinin kara demesi çok kabul edilebilir bir durum değil benim için. Misal Zoro için Who'yu, Jack'i ancak alır diyen adamla King'i alır diyen adamı aynı kefeye koymam doğal olarak.

Benim Mihawk hakkındaki düşüncelerime karşıt olarak sunacam dediğin 1000 tane argümanı biliyorum. Sen de bunları bildiğimi biliyorsundur herhalde o kadar yıldan sonra.. O yüzden bu tarz argüman dediğin şeyler komik şeyler artık.

Forumda hakim olan düşüncelere gelince.. Forumda 10 senedir hakim olan düşüncelerden hangisinin zortladığını uzun uzun anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Son 2-3 yıldır bu ortada zaten. Buna rağmen olayı hala bir gurur meselesi, tabiri caizse "kuyruğunu indirmeme" meselesi haline getirip hala zortlayan düşüncesine uygun olacak biçimde seri yorumlamaya devam eden insanlar var. Bu komiklikten de çıkıp başka bir şeye dönüştü artık sitede. Benim hedef kitlem daha çok bu tip insanlar. Yoksa kim ne isterse düşünsün bana neee ?

Son olarak bazı şeyleri tahmin edebilmek için illa ki Oda olmaya gerek yok. Bilirkişi olmaya gerek olmadığı gibi. Sen ya da bir başkası Zoro'ya ya da nihai hedefine yönelik beklentilerini 3 bölüm önceyle aynı tutuyorsa bunu fikir ayrılığı olarak değil 10 yıldır forumda hakim dediğin düşüncenin devamı olarak yorumlarım.

Zoro, bunu yenip. Prime Rayi de aşacak.

Yani Mihawk İmparator altı, ortalama bir Amiralin üstüdür. Oden, Sakazuki, Kuzan, Rayleigh'in ligindedir.

Zoro Kaido'ya bunları yapıyorsa Zoro'dan 2-3 level üstte olan adam Kaido'yu kilosu 500 TL' den bi' balıkçıya verir, Shanks kankasına da 10 kilo hediye eder. O kadar diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık