Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Yonkou dışındaki herkesi alır gibi. Sakazuki soru işareti benim için sadece. Yonkoular ise tokatlar vampiri.

Güya Yonko seviyesi bu karakter. Yonko seviyesi nedir gördük. Katakuri'yi bir şekilde yenmeyi başarabilmiş Luffy'i tek vuruşta nakavt ediyor Kaido. Mihawk dediğin WB tayfasında YC3'mü YC5'mi olduğu bilinmeyen adama üstünlük sağlayamıyor.

Shiryu'ya itirazın yok yani. :D
Vista bir Mobidick evladıdır. Bir başka Mobidick evladının ne seviyede olduğunu gördük. Bence bu yeterli, net ve çok "nesnel" bir dayanaktır.
Shiryu İmpel Down artığı. Vista döşü kıllı erkek gibi erkektir. Artıkla Beyazsakalın en güçlü kılıç ustası vs atsa kim alır ? :) Shiryu yu hiç sevmem ondan itiraz etmedim. :) Katayı Marcoda kolay alamaz.

Shiryu İmpel Down artığı. Vista döşü kıllı erkek gibi erkektir. Artıkla Beyazsakalın en güçlü kılıç ustası vs atsa kim alır ? :) Shiryu yu hiç sevmem ondan itiraz etmedim. :) Katayı Marcoda kolay alamaz.
Belki de haklısın ancak benim çok nesnel ve yansız yorumumdan da anlayacağın üzere Mobidickte havası solumak bireyleri çok özel bir güç seviyesine çıkarıyor. Döşünde kıldan orman çıkarmış adamla, donut bağımlısı adam hiç bir olur mu? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık