Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Çerez niyetine yer veya çok zorlanır gibi konulara girmiyorum, orası biraz kişisel düşünceye kalmış çünkü. Ben işin net olan kısmına değineceğim. Meyvesini kullanmadan saf gücü ve h.hakisiyle hibrit Kaido tanklayabilen, sadece zirve isimlerin yapabildiği göğü yarma işini yapabilen ve 3 hakide de tepelere oynayan Luffy, sağ sol orta fark etmeksizin kolların hepsini kırabilecek seviyeye gelmiştir.
Orta kol :D

Hiç meyve yemeyecekse bir tık güçsüz olurdu veya eşit olurdu şu anki haline. Meyve yemek veya yememek pek bir şey fark ettirmiyor şu seride garip biçimde.

Yok meyveyi birden elinden alacaksak Usopp sapanını bile kullanmadan elinin tersiyle döver. Hatta Chopper bile yenebilir. :artiz:

Aynen.
Bu Luffy'nin kaçıncı şarjında oldu onu da söylesene ?
Söylediğimiz şeylerde gram yanlışlık yok. Luffy gayette Kaido'nun hızına yetişip gayette eşit çarpışabiliyor. Belki dayanıklılıkta yonkolardan geridedir ama hiçbir sağ kolun Luffy'nin hızına yetişemeyeceği için dayanıklılığının önemi yok. Yetişse diyelim ki imkansız, Luffy Kaido'dan onca darbe aldığı haldd savaşabiliyor sağ kolların saldırı gücü mü etkileyecek Luffy'i?

Söylediğimiz şeylerde gram yanlışlık yok. Luffy gayette Kaido'nun hızına yetişip gayette eşit çarpışabiliyor. Belki dayanıklılıkta yonkolardan geridedir ama hiçbir sağ kolun Luffy'nin hızına yetişemeyeceği için dayanıklılığının önemi yok. Yetişse diyelim ki imkansız, Luffy Kaido'dan onca darbe aldığı haldd savaşabiliyor sağ kolların saldırı gücü mü etkileyecek Luffy'i?
Senin gözünde sağ kolların yonkolorla arasında fark Luffy'nin Ussop ile arasındaki fark gibi belki daha da fazladır. Bence sağ kolları fazla hafife alıyorsun.

Senin gözünde sağ kolların yonkolorla arasında fark Luffy'nin Ussop ile arasındaki fark gibi belki daha da fazladır. Bence sağ kolları fazla hafife alıyorsun.
Sağ kol olan Luffy'i Wano başında gördük. Luffy'nin kral hakisi Kaido ile çarpışıyor. Yani eşit. Luffy hızı sayesinde sağ kolların kafasına maks 2 tane geçirse yok olucak adamlarla Luffy'i kıyaslamak doğru değil. Paşalar gibi meyvesiz Kaido ile dövüşüyor. Luffy şu an seride tüm hakileri üst düzeyde kullanan tek kişi.

Sağ kol olan Luffy'i Wano başında gördük. Oden'de tek yedi Kaido'dan. Luffy'nin kral hakisi Kaido ile çarpışıyor. Yani eşit. Luffy hızı sayesinde sağ kolların kafasına maks 2 tane geçirse yok olucak adamlarla Luffy'i kıyaslamak doğru değil. Paşalar gibi meyvesiz Kaido ile dövüşüyor. Luffy şu an seride tüm hakileri üst düzeyde kullanan tek kişi.
Luffy'nin aynı saldırıdan sakin kafayla nasıl kurtulduğunu çatıda gördük. Oden'in neredeyse tek attığını unutuyorsun.
Luffy'nin şu anda meyve kullanmadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz onu hiç anlamıyorum.
Bütün hakileri üst düzeyde kullanıyordu sağ kol olan Rayleigh. Gözlemini görmedik ama onu da kullanıyordur herhalde

Luffy'nin aynı saldırıdan sakin kafayla nasıl kurtulduğunu çatıda gördük. Oden'in neredeyse tek attığını unutuyorsun.
Luffy'nin şu anda meyve kullanmadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz onu hiç anlamıyorum.
Oden'in "neredeyse" tek attığını bilmiyorumda kesin olarak Kaido Oden'e tek attı. Mesajı düzenleyip Oden'in tek yeme meselesine girmek istemiyordum da sen çoktan alıntılamışsın. King'den daha fazla dayanıklılığa sahip olan Queen kral haki kullanmayan Big Mom'dan 2 yedi. Luffy'de kral haki ile vursa tek falan yer herhalde King.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık