Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Yani anketler ile veri yapıyorsak 2 yıldır gözükmeyen Akainu(bunca yeni yeni güçlerin ortaya çıktığı hatta arclar arasında bile yeni güçlerin çıktığı ortamda) vs Kaido açılınca, Kaido üstün çıkınca aa bak Kaido anketlerde önde demek oluyor da King vs Katakuri'yi zamanında oylamayınca(yani her şeyi gözükmeden King'in) o oylama o zaman için geçerli demek de olmuyor King ve Katakuri birbirinin dengi adamlardır biri birine çok üstün değildir tabi ki trollüğüne birbirimize giydiyoruz sidik yarışında(yok tek eliyle alır yok meyvesini kullanmaz falan) ama onun haricinde denk adam bunlar veya biri birinden çok az güçsüzdür.

Son düzenleme:
Sağkol +. Beckman bir ihtimal, Yamato, Sabo, amirale yakın şuan. Ama ligindekileri de meyvesiz alamaz gibi bir yandan da.

Sağ kol (Katakuri) yazmış ya o yüzden Kata'yı yenemez dedim. Diğer sağ kolları da tam olarak görmedik henüz, o yüzden sağ kolları kesin olarak alır demek istemedim. Hem, Luffy'nin meyvesiz tekniği de neredeyse (belki de hiç) yok... Sol kol iyi ya :D
Şu anki normal kral haki yumrukları>Luffy'nin herhangi bir tekniği diyorum. Kaido'nun kral haki tekniği o Luffy'i bayıltmıştı direkt. Şimdi ise o seviyelere yakın saldırıları normalce karşılıyor.

Vallaha şuanki Luffy Kaido ile meyvesiz halde yumruk çarpıştıracak seviyede ki bunu gördük zaten. Sağ kol demek bana Luffy ye haksızlıkmış gibi geliyor o yüzden sağ kol üstü diyorum ama en kötü ihtimalle sağ koldur. Bakalım bu sorunun cevabı wano sonu belli olur belki o zaman Amiral falan deriz meyvesiz Luffy ye kim bilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık