Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Hater çok var.:D Kusura bakmayın ama WB bile deprem yumruksuz Koramiral bir deve vurmuyordu. Luffy'nin tek vuruşla indirmesine gerek yok kimseyi. Gearları olmasa bile sadece k.haki ve b.haki seviyesi ile bille Vergo'yu pataklayacak bir seviyede. Ki serinin en çevik karakterlerinden birinden bahsediyoruz. Ve Luffy'nin dövüş stili çok serbest.

Hele Katakuri dövüşünden sonra bence haki seviyesi baya bir gelişmiş olacak. Çok daha tehlikeli olacak.
dövüş stili derken dövüş stili luffy nin neye göre ayarlı onu anlamadım ben yani meyve olmayınca nasıl dövüşüyp luffy tam olarak hakili bir yumruk ve tekme mi atıcak hangi hareketleri kullanıcak mesela?

İşte Luffy'nin saldırıları da gıdıklayacak. :/

Koramiral seviyesi de geniş bir yelpaze. Vergo kor değil mi?

Vergo'yu yenemez diyorum. Mümkün değil.
Gıdıklamaz. Onlarda o dayanıklılık ne gezer? :/ Luffy time-skip sonrası hep korsan dünyasının zirve adamlarıyla dövüştüğü için öyle geliyor sana. (Dof-Cracker-Kata) Vergo'yu gerekirse dişleriyle bile parçalar. Haki kapasitesi bile yeter bunları süpürmeye. Al işte son örnek. Adam Kata karşısında hayatının k.haki p-up'ını kapmak üzere. Luffy'yi kolay kolay durduramazsın yani öyle. Bebeliğinden beri fiziksel dövüşün içerisinde. Tekme tokat girer gene alır o dövüşü.

2 sene önce Lucci ile dövüşürken vites kullanmadığı yerler var, orda da baya hızlı çevik takılıyor, güç olarak da meyvesiz Lucci ile yarışır gibi ama Zoan adama vursa da işlemez. Fakat sıkıntı Luffy bir kere vurup vazgeçen biri değil. Bir vurur olmaz, iki vurur olmaz ama üçüncüde işlemeye başlar. Kimisi buna irade der kimisi de mangaka torpili. Benim bi fikrim yok şahsen çünkü dövüş stili meyve üzerine gelişmiş şimdi pat diye çıkarınca uyum sağlaması ne kadar sürer belirsiz.
Yahu bunu mangaka yapsa illaki Luffy'yi bir şekilde yürütür ama biz bunu tartışmıyoruz ki. Şu an görünen üzerinden meyveyi çıkarınca atak gücü ve hızı aşırı düşer. Artık g2 bile bir yerden sonra yetmiyor. Ancak red hawk falan.

luffy den meyveyi alınca ne kalacak ya hahaha iyicene saçma hal almaya başladı 2 yıl önceki chopper falan olur herhalde adamın bütün olayı meyve atakları savunması 2 yıl sonrasında ki bütün oyların troll olduğunu düşünmek istiyorum :D
Bi ara ciddi ciddi yazışmaya çalışmıştım ya, ne kadar boş yapmışım anladım. Çok orjinal bi cevap vermişsin.

"Luffy bir şekilde yapar," mantığıyla yaklaşan insanlarla bu konu tartışılmaz.

Gerçi bunlar Oda'nın suçu. Sizde de suç yok. Alıştırdı sizi. :)

dövüş stili derken dövüş stili luffy nin neye göre ayarlı onu anlamadım ben yani meyve olmayınca nasıl dövüşüyp luffy tam olarak hakili bir yumruk ve tekme mi atıcak hangi hareketleri kullanıcak mesela?
Kastettiğim stil daha çok Luffy'nin Yuri Boyka tarzı felan dövüş stili var. Herhangi bir duruma adapte olup ordan bile rakibine saldırı yapabiliyor. Serbest dövüş tarzı dediğim o. Bir de zaten çok çevik bir karakter.

"Luffy bir şekilde yapar," mantığıyla yaklaşan insanlarla bu konu tartışılmaz.

Gerçi bunlar Oda'nın suçu. Sizde de suç yok. Alıştırdı sizi. :)
Şimdi Luffy bir şekilde yapıyor işin o kısmında sıkıntı yok ama bunu yapması için bir kaç kez kaçırılması, kucaklanması veya kaçması falan gerekiyor.

Haliyle konu etraftakilerin yardımından bağımsız olacağı için mesela Vergo ile kapışsa belki ilk iki seferde dövemez ama üçüncüde döver olsa bile ilk iki hakkı kim veriyor adama ? Böyle bir mantık yok :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık