Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo G4 saldırılarını yedikten sonra ayağa kalktı ve hâlâ dövüşü kazanmaya olan inancı duruyordu. Kalktıktan sonra Blueno gibi bir hale bürünmedi yani lütfen seriyi dikkatli okuyalım. G2 ve G3 le yenene kadar kuş kafesi 100 kez açılıp kapanırdı.

Üye silindi 1004

İşlemiyor demedi, işlememezlikle hafif arasında fark var. Akainu'ya Aokiji'yi 1 saatte indiremedi diye saldırıları işlemiyor demen gibi bi şey. 9 Gün vurmuş kan alamamış, Akainu ve meyvesi çöptür.
Söyledin mi bu arada? Henüz söylemediysen don da ekleyelim oraya.
Luffy 9 gün boyunca Dof'a g2 vurarak yenebilir mi demek istiyorsun? Hani aynı durum söz konusu değil.

Konu nereden Dof’a geldi yine :(

Vuramazdı.Çünkü g4de bile köşe bucak kaçıyordu uyanıştan.İşlemiyorsa niye kaçıyor.Neyse.
Darbe riskinden kaçınmak ile darbe almayı göze almak aynı şey mi Emre işlemediğini söz usulü duysak mesela darbelerin bana işlemez dese anlarım da manga panelinde bildiğin işlemedi blok koydu delemedi Dof. O saldırılardan kaçmak varken niye almayı göze alsın yani :S ama darbeyi alınca da ne olduğunu gördük:D

Darbe riskinden kaçınmak ile darbe almayı göze almak aynı şey mi Emre işlemediğini söz usulü duysak mesela darbelerin bana işlemez dese anlarım da manga panelinde bildiğin işlemedi blok koydu delemedi Dof.
Tekmesi karnından geri sekti.Tek seferlik bir olay.Başka yere vurduğunda ve tekrar denediğinde ne olacağını bilemeyiz.Ayrıca ben uyanıştan bahsediyordum adamın kendi attığı tekmeden değil meyveden bahsediyorum.Kıskaca alıyor basınca sokuyor birsürü etkisi var boşa kaçmıyor adam yani düz bakmayın.İşlemiyorsa olduğu yerde sekseymiş Luffy niye havada uçup kaçtı g4 ile.Bu ana karakter dövüşürken gerizekalı değil akıl küpü aksine.

Tekmesi karnından geri sekti.Tek seferlik bir olay.Başka yere vurduğunda ve tekrar denediğinde ne olacağını bilemeyiz.Ayrıca ben uyanıştan bahsediyordum adamın kendi attığı tekmeden değil meyveden bahsediyorum.Kıskaca alıyor basınca sokuyor birsürü etkisi var boşa kaçmıyor adam yani düz bakmayın.İşlemiyorsa olduğu yerde sekseymiş Luffy niye havada uçup kaçtı g4 ile.Bu ana karakter dövüşürken gerizekalı değil akıl küpü aksine.
Zaten Dof'un düz darbeleri için demiyorum onun işe yaramadığını hem karakter söylüyor hemde iyice görüyoruz ama uyanışı ilk defa görüyor Luffy ve temkinli yaklaşıyor zaten en son lan bıktım saldırı sivistirmaktan diyip leo bazuka saldirisina hazirlaniyor ve uyanisin icinden geciyor ve g4u bitiyor oradan sonra da, Luffy bilmiyor ki ne kadar güçlü bir teknik zaten düz halini delememesi g4 zarar veremeyeceği anlamına gelir sence gelmez mi?

G4'süz Luffy Dof'la uzun süreli dövüşebileceği bir ortam olsa onu ancak dövüş içerisinde billurlu b.haki tekniğini kullanmayı öğrenerek yener ki Luffy bunu yapabilir mi? Köpek gibi yapar hem de sıkıntı yok. Şu konu sadece meyvesiz Luffy olmasa da meyvesiz ama rokushiki tekniklerine hakim Luffy vs Zoro olsa Zoro'ya kaç oy çıkacak acaba?

G4'süz Luffy Dof'la uzun süreli dövüşebileceği bir ortam olsa onu ancak dövüş içerisinde billurlu b.haki tekniğini kullanmayı öğrenerek yener ki Luffy bunu yapabilir mi? Köpek gibi yapar hem de sıkıntı yok. Şu konu sadece meyvesiz Luffy olmasa da meyvesiz ama rokushiki tekniklerine hakim Luffy vs Zoro olsa Zoro'ya kaç oy çıkacak acaba?
Oylar değişmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık