Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvesiz Luffy vs Roronoa Zoro

Dövüşün galibi kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu douriki meselesini anlamamakta ısrar edenler mi diyeyim parametreleri düzgün hesaplamayanlar mı diyeyim ne diyeyim artık bilmiyorum. Kaç yıl oldu hala aynı muhabbetler. Cp zoanları içinde savunması en güçlü meyvenin Kaku'nun meyvesi olduğunu görmek için göz ameliyatı mı olmak gerekiyor ? Kılıcın kattığı gücü hesap etmek için profesör mü olmak gerekiyor ? Kaku hem savunma hem de zoan+kılıç ustalığı faktörüyle net bir şekilde ekstra puanı olan bir karakterdi. Jyabura meyveyle 2 katına çıktıysa Kaku rahat 2.5 katına çıktı. Zira meyvesi açık ara Jyabura'dan iyiydi. Ek olarak kılıç ustalığı da vardı. Yani Jyabura ve Kaku'nun meyveleri karşılaştırdığımızda Jyabura sallıyorum 2 katına çıkıp 4360 ettiyse Kaku 5500 falan etmişti. Buna kılıç faktörünü de eklediğimizde 6000'i geçmişti Kaku. Dolayısıyla Zoro kağıt üzerinde 6000 eden birine tek attı. Zoro'nun Kaku'ya tek atması demek Kaku, Ashura'lı Zoro'ya yakın bile değildi demek. Emin olun Lucci Ashura'yı yeseydi o da oyun dışı kalırdı. Douriki muhabbeti üzerinden hesap kitap yapanlar bunu göz önünde bulundurarak Zoro-Luffy kıyası yapsın bir zahmet. Sadece douriki hesabıyla dövüş değerlendirecekseniz de elinizde hesap makinesiyle gezip diğer faktörleri seriden çıkarabilirsiniz kendi kafanızda. Kolay gelsin.
Maşallah maşallah Kaku'ya bak istese Lucci'yi bile sollayacak gücü varmış da kendini gizlemiş.

Kilic basina 500 di mi hocam? 3 tane varsa 1500, 4 tane varsa 2000 mi oluyor? Yoksa atiyorum 3 tane olunca kendi aralarindaki iliskiden 250 bonus alip 1750 olma ihtimali de var mi? Formulu aciklayip bizi aydinlatirsaniz seviniriz hocam.
Kaku 5500 kılıçla 6000 ediyor.Tek kılıç başına dememiş reiz kılıç=500 doriki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık