Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Bence Enel gayet meyvesinin hakkını veriyordu ama, OP Evreninde elektrik normal olarak insanlara pekte zarar veremeyen hale geldiği/getirildiği için, hakkını veremeyen olarak görülüyor diye düşünüyorum :/

Yoksa Enel bence gayet iyi bir iş çıkardı.

Bence Enel gayet meyvesinin hakkını veriyordu ama, OP Evreninde elektrik normal olarak insanlara pekte zarar veremeyen hale geldiği/getirildiği için, hakkını veremeyen olarak görülüyor diye düşünüyorum :/

Yoksa Enel bence gayet iyi bir iş çıkardı.
Katılıyorum. Normalde verdiği elektriğin anında öldürmesi lazım ama OP evreninde öyle olmuyor. Meyve aşırı güçlü olduğu için Oda mecburen güçsüz gösteriyor.

Ben Enel olacaktım varya, öf anam öf.
Enel olsaydın yine pek birşey yapamazdın.Çünkü meyve nerflü yani serideki belkide yıkım gücü olarak en güçlü 3 meyveden(Magma Meyvesi,Yıldırım Meyvesi ve Deprem Meyvesi) birisinin bu kadar büyük nerf yemesi Enel'i güçsüz gösteriyor.

Gerçi logia türüne sahip kişilerin güzel kullanıp kullanmadıklarının çok bir önemi yok bana göre.Mesela Akainu magma saldırıları yapıyor.Bu adam meyvesini güzel kullansa ne olur?Yine magma saldırıları yapacak.Bunu şöyle açıklayayım meyveyi güzel kullanmak meyvenin kullanım alanını genişletmektir.Logia türünde saldırı yapan biri nasıl kullanım alanına sahip olabilir ki.

Meyveyi güzel kullanmak deyimi bence seride paramecia türlerine yönelik bir yakıştırma.Bunun en güzel örneği Luffy,Doflamingo,Katakuri ve Big Mom'dır bana göre.

Amiraller,Dof,Luffy veya diğer karakterler iyi kötü bir şekilde meyvenin hakkını veriyor ama içlerinde birisi var ki baya baya meyveye zulüm ediyor. Kanjuro denilen şahıs resmen meyveye tövbe ettirmiş. :S
Ahahahaha Raiden ya. Bir şeylerin rayında olmadığını hissetmişsin. :)

Yonkou arc da ki meyve kullanımları tartışılabilir aslında. Bu adamlar hakkını verdi mi o meyvelerin? :S
Zoanların çoğu hakkını veremedi diyeceğim ama Zoan olmaları yüzünden de kısıtlanıyor yapabilecekleri. Queen kendine bilimsel eklemeler yapmış. King'in özel ırkının sağladığı güçler var bir yandan kılıçta kullanıyor. Lucci ve Whos Who ise Cipher Pol üyesi olduklarından ayrıca özel teknikleri var. Hakkını vermek isteseler bile verecek bir meyve yok düzgün. Bu yüzden daha farklı özellikler eklenmiş bu karakterlere.

Marco veriyor sadece hakkını ama o da Mistik Zoan olduğu için. Çok özel bir meyvesi var.

Zoanların çoğu hakkını veremedi diyeceğim ama Zoan olmaları yüzünden de kısıtlanıyor yapabilecekleri. Queen kendine bilimsel eklemeler yapmış. King'in özel ırkının sağladığı güçler var bir yandan kılıçta kullanıyor. Lucci ve Whos Who ise Cipher Pol üyesi olduklarından ayrıca özel teknikleri var. Hakkını vermek isteseler bile verecek bir meyve yok düzgün. Bu yüzden daha farklı özellikler eklenmiş bu karakterlere.

Marco veriyor sadece hakkını ama o da Mistik Zoan olduğu için. Çok özel bir meyvesi var.
Yine de zoan da olsa meyveyle yetenekleri kombinleyen, form değiştiren, meyvenin her şeyini kullanan zoanlar gördük.
Herkes bu tarz kullanımlar göstermiyor. Fakat zoan türünün meyveler arasında ki en kısıtlı tip olduğu doğru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık