Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Bana göre seride ateş,magma ve ısı meyvelerinin ayrı ayrı olması saçmalıktır. Keza lastik ile donut olayı da saçmalamıştır.

Kizaru ve Fujitora veremeyen demek istiyorumda bir yandan düşünüyorum bu adamlar harbiden meyveyi son raktesine kadar kullansa güç dengesi falan hikaye olur özellikle Fujinin meyvesinin üstüne hiç bir şey çıkamaz. Zorunlu olarak Oda tarafından nerfleniyor oluşlarıda bir yandan üzüyor.

Kata marco dofla luffy bunlar cok iyi

Foxy serideki en iyi meyvelerden birini yedigi halde kullanamiyor. Bu yuzden en kotu kullannan net foxy

Kizaru ve Fujitora veremeyen demek istiyorumda bir yandan düşünüyorum bu adamlar harbiden meyveyi son raktesine kadar kullansa güç dengesi falan hikaye olur özellikle Fujinin meyvesinin üstüne hiç bir şey çıkamaz. Zorunlu olarak Oda tarafından nerfleniyor oluşlarıda bir yandan üzüyor.
Fuji ve shiki nin meyvesi gura-gura dan kat kat güçlü ve dengeli. En azından sonucunda sen zarar görmüyorsun. 1 tanesi film de harcandı diğeri basit saldırı yapıyor işte...

Kata, luffy, dof, cracker. Bunlar iyi kullanıyor. Luffy meyvesini uyandırırsa en iyi kullanan o derim.

Kullanamayanlara gelirsek amiraller ve ace hariç tüm logialar diyebilirim. Teach kendi hayvanlığından dolayı güçlü meyveyi pek beceremiyordu bence. Acıyı ikiye katlayan ama herşeyi emen bi meyvesi var. Dokunulmaz olmalı aslında bu meyveyi iyi kullanan birinin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık