Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Crocodile'a laf atmıyorum bence en iyilerden. Senin mantığın icabında yazdım onu. Ve evet Ceasar'ın bunları yapması yeteneğini gösteriyor. Bir başkası da gelip ne olacak suyla kumu toprağı karıştır al sana bataklık diye basite indirgiyebilir Crocodile'ın yaptıklarını. Neyse çok uzatılacak bir konu değil :D
Orada dediğim şey meyveye ek bir şey katmamiş olması yani Gaz meyvesi ile patlama yapabildi veya bir kılıç oluşturduğu için çok iyi demek pek mantikli değil.

Meyvesini daha farklı şekilde kullananlar zaten meyve de zirve dediğimiz karakterler.

Lufy varken kımseye hakkını verıyor dıyesım gelmedı belkı kata ve dof ıyı kullandı onun dısında ek bıse gormedım. Bu arada en kotusu su balık adamdır (adını unuttum) Noahı atması dısında bıse gormedık yum yetenegını srohoshı ıle harcadı baska bıse yapmadı.

Şimdi düşündüm de meyvesinin seride hakkını en çok veren kişi Chopper aslında.
Zoan meyvelerinin 3 modu vardır ama o insan meyvesinin verdiği komplike düşünebilme yeteneği ile meyvesine yeni modlar eklemiş.
Hatta bir de süpermod geliştirmiş.

Seride meyvesinde olmayan bir yetenek geliştirebilen kim var ki ondan başka.

Şimdi düşündüm de meyvesinin seride hakkını en çok veren kişi Chopper aslında.
Zoan meyvelerinin 3 modu vardır ama o insan meyvesinin verdiği komplike düşünebilme yeteneği ile meyvesine yeni modlar eklemiş.
Hatta bir de süpermod geliştirmiş.

Seride meyvesinde olmayan bir yetenek geliştirebilen kim var ki ondan başka.
yalnız o super mod dopıngle meyve uyandırmak oluyor ama yınde haklı9sın Luffy ıle karsılastıralcak sevıyede bıle dıyılebılır.

Üye silindi 1004

Luffy'den daha fazla hakkını veren hiç kimse yok.

Onun arkasından Chopper gelir aptal bir meyveyi bilimle şekillendirip kısır döngünün dışına çıkarmış.

Arkalarından Brook gelir. Dünya'nın en düz meyvesini hem başına gelenlerle hem öğrendikleriyle deli gibi geliştirmiştir ve Big Mom'ın meyvesine anti olmuştur.

Robin yine meyvesini Naruto seviyesine taşıdığı için artık hakkını veriyor.

Bizim tayfa meyve kullanımı açısından kusursuz bir ekip.

Bizim tayfanın dışına bakarsak.

- Dof inanılmaz kullanıyor meyvesini uçmak, klonlamak ve ilk yardım gibi.

- Katakuri yine meyvesini inanılmaz kullanan birisi. Para meyveyi utanmasa Logia yapacak.

- Cracker bence meyvesini acayip iyi kullanıyordu. Kaç kişi o dandik meyveyle ordu kurmayı akıl eder.

- Enel ölümden dönecek şekilde kullanıyordu meyveyi daha ne yapsın? Hakisini bufflamasına girmiyorum bile.

- Crocodile yine baya iyi kullanıyor meyveyi. O meyvenin yapabileceği her şeyi yaptırıyor.

- Karasakal sebebini yazmama gerek bile yok.

- Mr.3 şekil vermeyi hakkını vererek değerlendiriyor.

Hakkını vermeyenler

- Bege kesinlikle hakkını vermiyor. İçini daha yararlı şeylerle doldurmak yerine basit çöplerle doldurmuş. Buggy bile ayağının içine ada yüzeyi yok edecek mermi yerleştirmişti. Bege istese neler yerleştirebilir.

- Ace hiç iyi kullanmıyor. Ace meyvesini hiç uçmak için kullanmadı. Fakat Sabo, Smoker tarzı uçmak için kullanıyor meyveyi.

- Pica baya kötü kullanıyor bence meyvesini. Çok yaratıcı olma şansı tanıyan bir meyve aslında. Sonuçta şekil verme dediğimiz şeyi sınırı yok.

- İvankov bence meyvesinin hakkını vermiyor. En azından gördüğümüz kadarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık