Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Meyvesinin yıkıcılığını iyi kullanıyor bence. Karakteristik olarak da yakışıyor, bir başkasının elinde o kadar efektif olamayabilirdi. Yonkou ve tayfasına karşı tek başına durabildi adam. Tam potansiyelini bilemeyiz meyvenin ama amiraller için hakkını veriyorlar derim ben.
Millet buzdan kılıç yaparken, havadaki su partiküllerini kullanıp yer değiştirirken Akainu efendi "al sana bombe" denkliğinde al sana yumruk diye yumruk atıyor. Armamenti ve fiziği çok sağlam duruyor, onun dışında meyvesini barzo gibi kullanıyormuş gibi geldi bana.

Amiraller veriyor mu onu tartışmayacağım, çünkü her birinin meyvesi çok sağlam zaten, ölüsü iş yapacak cinsten. Başka bir karakterde de görmedik.

Sabo ve Ace'i kıyaslayabiliriz. Sabo daha yeni.

Law epey nerf yedi, ama yine başa yazarım onu. Herkes o kadar işlevsel kullanamaz o meyveyi.

Gaz patlayici ve bunu patlatması ona ne katmiş?

Bunun dışında Croc bu konuda en az laf yapilacak karakter. Diğer karakterlerin tam tersine adam rüzgarı asimile etmiş kendi meyvesinin dışında olan bir şeyi kullanabiliyor.

Koca çöl de su kaynaklarını bulup onlar üzerinden bataklık bile yaratiyor. Onun dışında meyve kullaniminda da tamamen usta olarak adlandırılıyor.

Gaz meyvesi üzerinden patlama yapması veya kılıç tarzi bir gaz oluşturması meyvenin sınırını zorlamak mı oluyor?
Crocodile'a laf atmıyorum bence en iyilerden. Senin mantığın icabında yazdım onu. Ve evet Ceasar'ın bunları yapması yeteneğini gösteriyor. Bir başkası da gelip ne olacak suyla kumu toprağı karıştır al sana bataklık diye basite indirgiyebilir Crocodile'ın yaptıklarını. Neyse çok uzatılacak bir konu değil :D

Millet buzdan kılıç yaparken, havadaki su partiküllerini kullanıp yer değiştirirken Akainu efendi "al sana bombe" denkliğinde al sana yumruk diye yumruk atıyor. Armamenti ve fiziği çok sağlam duruyor, onun dışında meyvesini barzo gibi kullanıyormuş gibi geldi bana.
Belki de çok güçlü yansıtıldığı için iyi kullanıyor diye düşünmüşümdür. Aokiji'ye versen daha farklı neler yapardı bilemiyorum. Magu Magu no Mi birazda bu tarz bir meyve gibi geliyor bana. Hırçın, yıkıcı. Tam Akainu'luk cinsten.

Maksat meyveden tam verim almak,sınırlarına kadar kullanmaksa listedeki hiçbir isim Kata kadar kullanmıyor bana kalırsa.
Kata meyve ile yapılabilecek her şeyi yapmış resmen. İlk bakışta çok sağlam bir meyve gibi durmuyordu ama yapabildiklerini görünce saygım artmıştı Katakuri'ye. Logia gibi kullanabilmesi özellikle çok farklı kılıyor kendisini.

Kata meyve ile yapılabilecek her şeyi yapmış resmen. İlk bakışta çok sağlam bir meyve gibi durmuyordu ama yapabildiklerini görünce saygım artmıştı Katakuri'ye. Logia gibi kullanabilmesi özellikle çok farklı kılıyor kendisini.
Meyve ortalama bir meyve zaten ama Kata çok farklı kullanıyor.Gözlem haki olmadan meyve adam akıllı bir işe yaramaz.Çok sağlam gözlem lazım,meyvenin kendi getirdiği bir saldırı gücü de çok fazla yok bunun içinde adam akıllı silahlanma lazım.

Meyve ortalama bir meyve zaten ama Kata çok farklı kullanıyor.Gözlem haki olmadan meyve adam akıllı bir işe yaramaz.Çok sağlam gözlem lazım,meyvenin kendi getirdiği bir saldırı gücü de çok fazla yok bunun içinde adam akıllı silahlanma lazım.
Hakisiyle güzel kombine etmiş meyveyi. Dediğin gibi sağlam bir gözlemi ve silahlanması olmasa çokta iş yapmayacak bir meyveyi adam etmiş. Benim için Luffy ile beraber zirvededir kullanım konusunda. Ardından da Doflamingo gelir sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık