Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Maymun Kral - Luffy

Valla tebrik ederim çok iyi yakalamışsın one piece sadece Animasyon dan ibaret olmadığını dünyayı kapsayan bir hikaye olduğunu da kanıtlamışsın yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi ilerde bu teorilerin sağından solundan tutucak yer illa ki olacak
Çok iyi olmuş. @Nekomamushi
Sağol. Daha bu neyki ? adam benim saydığım 4 tema harici bir çok temayı'da işliyor eminim.
Karasakal - Kaido - Shanks ve Dünya hükümetinin kendileri başlı başına tema zaten :)
Daha bunun Namisi , Zorosu var.

Bağlantılar güzel kurulmuş fakat bu forumda uzun zamandır söylediğim bir şey var.

Mangaka'mız bir şeylerden yararlanıyor evet ama tek bir şeyden bolca yararlanmıyor. Yani bir arcta birçok olaydan yararlanıyor. Biraz karışık gidiyor bu işlerde.

Wano'da tek bir şeyden değil 10 hikayeyi karıştırır. Bu şekilde yani. Shogun'u x kişiden uyarlar. Yardımcısını başka karakterden. Hep böyle yapıyor çünkü bu adam. Klanları Japonya'daki 10 farklı dönemden uyarlar vs. Gider alakasız bir ülkenin tarihini de katabilir aralara.

Bu yüzden tutma ihtimali zor ama okuması zevkliydi. Eline sağlık.

Maymun Kral muhabbeti çıkacak gibi ama sadece bu kadar olur büyük ihtimal esinlendiği.

Edit: Tam kendimi ifade edememiş olabilirim. :/

Bugün bir forumda gezinirken şu kapak gözüme çarptı ;
Bölüm adı ilgi çekici Spectrum, anlam olarak beyaz tayf, ışık demeti , ruh , hayalet anlamı çıkıyor.Acaba luffy ölmek üzereyken bilinçsizce böle bi gücü açığa çıkarabilirmi . Luffy'nin içinde maymun kralın ruhu veya gücü saklı olabilir. Kişisel görüşüm böle bir güç varsa Kaido ile vs de ortaya çıkacaktır. En güçlü zoanların çarpışması :at:

Maymun kral teorisi tutsa bile (ki ihtimali yüksek) Wano'daki savaş ya Tb-Oars vs. si gibi ya da Punk Hazard-Ejderha vs. si gibi olur. Kaido vs. sinin önceden gösterildiğine inanıyorum ben.

Bugün bir forumda gezinirken şu kapak gözüme çarptı ;
Bölüm adı ilgi çekici Spectrum, anlam olarak beyaz tayf, ışık demeti , ruh , hayalet anlamı çıkıyor.Acaba luffy ölmek üzereyken bilinçsizce böle bi gücü açığa çıkarabilirmi . Luffy'nin içinde maymun kralın ruhu veya gücü saklı olabilir. Kişisel görüşüm böle bir güç varsa Kaido ile vs de ortaya çıkacaktır. En güçlü zoanların çarpışması :at:
O kapağı bende gördüm fakat Maymun Kral ile ya da onun gücüyle alakası olduğunu sanmıyorum.

Eline sağlık kardeşim guzel teori lufy lastik oldugu icin meyve uyanisindada saç tellerinin luffye donusmesi cok mantık li olabiliritesi yuksek :alkis:

Ellerine sağlık, keyifliydi okuması. Benim de Maymun Kral'a Dragon, Zoro'nun altındaki mavi ayıya da Garp diyesim geldi :p

Domuz Weevil ve ejderha Momo uygun. Ben zaten Weevil'in müttefik olacağını düşünüyorum.
Wujing'e en uygun karakter de Kaido, tipi falan da benziyor. Ama zaten Kaido'nun elinden almaya çalışırken poneglyphleri, nasıl müttefik olacak adam? Hikayedeki müttefik karakteri seride düşman olarak mı işledi aceba?

O değil de maymun kralı işlenecekse Monkey ailesinin bir ferdinden başkası olmamalı diye düşünüyorum. İlla bir yakıştırma yapacaksakta Dragon diyorum.

Eline sağlık kardeşim guzel teori lufy lastik oldugu icin meyve uyanisindada saç tellerinin luffye donusmesi cok mantık li olabiliritesi yuksek :alkis:
Teşekkür ettim. Bir süredir foruma girmediğimden yorumlarınızı görememişim. Kusura bakmayın. :sapkali:

Eline saağlık resmen özetlemiş arkadaş...:D
:sapkali:
Ellerine sağlık, keyifliydi okuması. Benim de Maymun Kral'a Dragon, Zoro'nun altındaki mavi ayıya da Garp diyesim geldi :p

Domuz Weevil ve ejderha Momo uygun. Ben zaten Weevil'in müttefik olacağını düşünüyorum.
Wujing'e en uygun karakter de Kaido, tipi falan da benziyor. Ama zaten Kaido'nun elinden almaya çalışırken poneglyphleri, nasıl müttefik olacak adam? Hikayedeki müttefik karakteri seride düşman olarak mı işledi aceba?

O değil de maymun kralı işlenecekse Monkey ailesinin bir ferdinden başkası olmamalı diye düşünüyorum. İlla bir yakıştırma yapacaksakta Dragon diyorum.
Vay vay vay vay .d Kusura bakma yorumun havada kalmış biraz ama aktif olmadığımdan fark edememişim.

Şuan ki güncel bilgiler ile taşlar tekrar yerine oturuyor gibi. Üç ejderha var yalnız sadece bir tanesi Ejderha Prense ve aynı zamanda rahibin bindiği ejder tanımına uyuyor o da Momonosuke.

Domuz ise Queen tabi spoiler fake değilse.

Dediğin gibi hikayedeki müttefik karakterleri düşman olarak işlemiş olabilir tema uyuyor yoksa.

Maymun Kral Dragon'da ne bileyim biraz melez gibi duruyor yav .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık