Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Masaüstü Resimleriniz

Ben böyle çıkıyor direk olarak.

Ki boyut olarak benim ekranı ikiye katlıyor o yüzden öyle arkayı siyah bırakma gibi bir şansım da yok.
Arkadaki resim nasıl çıkıyor ben onu anlamadım resmin arkası yok Franky'nin şekli kadar arka plan yok resimde sende arka plan çıkmış doğru indirdin anlamadım ki. Arka planı olmadığı için bende siyah çıkıyor. Sende extra birde One Piece yazısı falan var. Hiç anlamadım valla tekrar yükleyim farklı kaydet masaüstü arka plan yap dediğinde olması lazım ben öyle yaptım daha da olmazsa ben bilmiyorum beni aşıyor durum.

Unknown

Arkadaki resim nasıl çıkıyor ben onu anlamadım resmin arkası yok Franky'nin şekli kadar arka plan yok resimde sende arka plan çıkmış doğru indirdin anlamadım ki. Arka planı olmadığı için bende siyah çıkıyor. Sende extra birde One Piece yazısı falan var. Hiç anlamadım valla tekrar yükleyim farklı kaydet masaüstü arka plan yap dediğinde olması lazım ben öyle yaptım daha da olmazsa ben bilmiyorum beni aşıyor durum.
Yine aynısı oldu. :D Bende o yüzden garipsemiştim ya. :/

Allah Allah bende hiçbir şey çıkmıyor resmi eklediğimde resmin arka planı beyaz ama siz masaüstü resmi yapınca yazı çıkması bana da çok ilginç geldi.:confused:

Masaüstü resmin .png uzantısına sahipse olur öyle şeyler. Kırpılmış bir resim büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık