Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

kör topal

Luffy HH ile tum Marvel evrenini bayiltabilir.
heüğüğ kalbim

edit: arkadaşlar böyle konularda spoiler gibi kalbi olan okumasın diye bir şeçenek olmalı. bi an gözüm karardı yapmayın böyle şakalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Avatarındaki adamın kullandığı haki bile Law ve Kid'in 2. sınıf 3. sınıf adamlarını bayıltamıyorken Luffy'nin yaptığının tüm marvel evrenini bayıltabileceğini iddia edip, bu iddiana aklı selim yorumlar beklemen daha komik.
1-Rayleigh'in o zaman max guc haki kullanip kullanmadigini bilmiyoruz.
2-Fiziksel guc bazinda ortalama olarak bariz bir sekilde OP evreninin daha guclu oldugunu soyleyebiliriz.
3-Karsindaki insanin sahsi fikrine saygi duyamayacaksan, internet uzerinde bile olsa, hic bir tartismaya katilma.

Edit : Acik bir sekilde belli etmedigim icin sunu eklemek istiyorum. "Bence bayiltabilir" derken olasiliktan bahsediyordum, kesinlikten degil.

kör topal

Dokunuşunun milyonlarca atom bombası gücünde olan canavarlar var hadi o kadar uçmasakta fiziksel gücünün sınırsız olduğu söylenen Hulk var ama tabiki de OP fiziksel olarak daha üstün :fool:.

Şimdi Torikoversin bilimsel temeli herkesin malumu abi. Evrende temel kural enerjinin korunumudur. Yani evrende hićbir şey yoktan var olmaz, vardan da yok olmaz. Enerji dönüşüm gećirip durur.
Termodinamiğin 1. Kanunu; enerji yoktan var edilemez, vardan yok edilemez.

Konuyla alakasız ama dayanamadım kimyacı olarak yazma gereksinimi duydum kusuruma bakmayın.

Dokunuşunun milyonlarca atom bombası gücünde olan canavarlar var hadi o kadar uçmasakta fiziksel gücünün sınırsız olduğu söylenen Hulk var ama tabiki de OP fiziksel olarak daha üstün :fool:.
Ortalama desem de "toplam guc/toplam kisi sayisi" demedigim bellidir heralde fakat ben senin bahsettigin karakteri tanimiyorum. Dokunusunun milyonlarca atom bombasi gucunde olan adam varsa tartismanin luzumu yoktur tabi ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık