Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
İşte One punchman 'ın evreninde öyle demek ki birşey denilemez yazara göre.

Bu biraz benim çizgi romanım seninkini döver olayına giriyor.

Şimdi ben cizsem bir tane bende derim bu X, istese kâinatı elinin içinde tutup bükebilir. Bunun Marvel ya da DC için değeri ne.

Ama karşılaştırma olayında Saitama'nın hiç omnipotent biri ile kıyaslandığını görmedim. Thanos , Galactus anca.

Beyonder, Galactus vs galiba marvel kahramları içinden 5 kişi seçseler bütün Japon anime manga serilerini silerler herhalde :))

Beyonder, Galactus vs galiba marvel kahramları içinden 5 kişi seçseler bütün Japon anime manga serilerini silerler herhalde :))
Yok öyle bir şey, Torikoverse tek yeter Marvel'e. :) şu abuk sabuk kozmik babuşlar için biraz araştırma yapıp vs konusu açmayı düşünüyorum. :)

İşte One punchman 'ın evreninde öyle demek ki birşey denilemez yazara göre.

Bu biraz benim çizgi romanım seninkini döver olayına giriyor.

Şimdi ben cizsem bir tane bende derim bu X, istese kâinatı elinin içinde tutup bükebilir
. Bunun Marvel ya da DC için değeri ne.

Ama karşılaştırma olayında Saitama'nın hiç omnipotent biri ile kıyaslandığını görmedim. Thanos , Galactus anca.
Zaten olayda burada bitiyor.Şimdilik omnipotent karakterler olmasada geryuganshoopu örnek verebiliriz veya tatsumaki esper güçleri var fakat saitama üzerinde etkisi sıfır zaten olayı o karakter herhangi bir güç türü ile yok edilemiyor ilerde tabiki omnipotent karakterler karşısına çıkacak saitamanın serinin daha başındayız.

Daha ne olduğunu anlamadan yerler o cini abi, Toriko evreninde ruhlar dahi yemek nihayetinde. :)
Onu yiyecek adamlar daha ne olduğunu anlamadan tarihten yok olurlar. Her evrende ve her seride en güçlü yetenek Reality Manipulation denen nanedir. Marvel'daki Franklin Richards, tüm Toriko karakterlerini tek başına ezer, geçer.

Onu yiyecek adamlar daha ne olduğunu anlamadan tarihten yok olurlar. Her evrende ve her seride en güçlü yetenek Reality Manipulation denen nanedir. Marvel'daki Franklin Richards, tüm Toriko karakterlerini tek başına ezer, geçer.
Animelerde genelde asiri hiz faktoru oldugunu unutmamak gerek. Onun disinda bence Luffy HH ile tum Marvel evrenini bayiltabilir. Tabi Luffy'nin karakterini dusunup avanak gibi acik verdigini dusunursek isler degisir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık