Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

jporta

şu marvelin çizgi romanlarını falan nerden buluyorsunuz ? benim tek hatırladığım çocukken izlediğim hulk, spiderman, x-men çizgifilmleri. ötekilerini de filmlerden öğrendik işte.
bir de bunlar devammı ediyor yeni sayı çıkarmaya ?

Her ay çizgiromanlar çıkıyor hemde farklı farklı seriler var.Bir karakterin birden fazla seriside olabiliyor.

Ya Ace'nin ateşinin magma karşısında etkisiz kalması sadece Oda'nın Luffy'nin önünü açmak için ürettiği mazerettir vede bana göre sıçıp sıvadığı One piece unsurlarının başıdır . Magma 2 bin derece iken ateş 10 bin dereceye kadar çıkabilmektedir . Neyse iyiki sıçtın oda sensei .
Bence ortalıkta sıvama filan yok orda akainunun b hakisi daha ustun geldigi icin ace perte çıktı.

Bence ortalıkta sıvama filan yok orda akainunun b hakisi daha ustun geldigi icin ace perte çıktı.
Bak diyorsun sencesi ama şöyle bir açıklama da mevcut ki oda sensei kendisi söyledi akainu'nun ağzından benim meyvem hiyerarşik olarak senin üzerinde diye . O yüzden herhangi bir tartışmaya girmeyi anlamsız buluyorum .

Hop orada dur işte. DC tokatlar. Marvel paraya oynar Dc kitleye oynar. Ek olarak Reed Luffy'i tokatlar uçmayın yada neyse one piece formundasınız ne anlatıyoruz ki uçun mantık dışı olun.
DC de güç olarak süperman ve batman dışında kimsenin benzer güçlerdeki eşleşmelerinin yeneceğini düşünmüyorum şahsen.
misal wonder woman vs rogue dövüşü izlemiştim rogue wonderwoman a dokunsa bitti yani.
ayrıca emre herkes sevdiği şeyin kazanmasını ister tabii ki öyle uçun uçmayın yapma yani :)

DC de güç olarak süperman ve batman dışında kimsenin benzer güçlerdeki eşleşmelerinin yeneceğini düşünmüyorum şahsen.
misal wonder woman vs rogue dövüşü izlemiştim rogue wonderwoman a dokunsa bitti yani.
ayrıca emre herkes sevdiği şeyin kazanmasını ister tabii ki öyle uçun uçmayın yapma yani :)
Şuana kadar tek bir tane Resmi Marvel vs Dc çizgi romanı çıktı ortaklaşa onda kazanan Dc idi :)

Şuana kadar tek bir tane Resmi Marvel vs Dc çizgi romanı çıktı ortaklaşa onda kazanan Dc idi :)
he resmi olarak bilmiyorum tabii. O dediğin -amalgam unv galiba- sonra bakarım klasöründe duruyor ama bakmadım daha :D
ben genel olarak güç seviyesi üzerinden düşündüm resmi olarak söylenenlerden değil. Zaten bir tane kesin bir resmi bir şeyde yok ki

edit: benim favorilerim belli aga
punisher ve deadpool bana başkası lazım değil :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık