Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Bunun nedeni adanın boş olması değil miydi? Burgess o tarz bisiler söylemişti ada boş silah dolu gibisinden...
Daha önce de savaşmış devrimcilerle kart bilgisi varmış öyle. Ona istinaden yazdım. Roger ve Garp Rocks'a karşı savaştı, oğulları Teach'in elinden ölümü tatsa güzel olurdu. Ace dolaylı yoldan öyle oldu.

Geçmişi, hedefi, planları kimliği bir ortaya çıksın; herkes gerçekten iyi yazılmış, kaliteli bir kötü görecek :cool: (İNŞALLAH YANİ)

Kaido ve BM'ye çizilen panelin yarısını alamayacak maalesef.
Ama onlardan bin kat daha etkili olacak gibi. Şu üç mide falan muhabbeti de var bir Zoan yerse aşıp gider. Oda mitolojilerden çok çırpıyor gibi, Luffy'i Lugh'dan özendiyse onun babasını da Tuireann diye bir adamın üç oğlu öldürüyordu. Belki o efsaneden esinlenmiştir biraz.

Konu başlığının resminde ağzında ki lokma kinemo giymiş yan duran bir kadın. ama benzetme değil ciddi ciddi öyle. Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama kesinlikle kadın

Ama onlardan bin kat daha etkili olacak gibi. Şu üç mide falan muhabbeti de var bir Zoan yerse aşıp gider. Oda mitolojilerden çok çırpıyor gibi, Luffy'i Lugh'dan özendiyse onun babasını da Tuireann diye bir adamın üç oğlu öldürüyordu. Belki o efsaneden esinlenmiştir biraz.
o zaman
Lugh=Luffy
Lugh'un babası=Dragon
Karasakal=Üç oğlu
Tuireann=Xebec (?)
Karasakal Dragon'u devrim sırasında indirecek der miyiz ?

o zaman
Lugh=Luffy
Lugh'un babası=Dragon
Karasakal=Üç oğlu
Tuireann=Xebec (?)
Karasakal Dragon'u devrim sırasında indirecek der miyiz ?
O kadar birebir kopya yapmıyordur da esinleniyordur. Her mitolojiden biraz bakmıştır, ben başka sitede gördüm Lugh benzerlikleri Luffy ile anlatmışlar. O benim kafama yattı sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık