Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

Bence Karasakal'ı güçten ziyade, kişilik yapısıyla değerlendirmek lazım. Seri sonuna doğru, çok iğrenç bir planla geri dönme ihtimali yüksek. Luffy ve ekibinin ise bu tip planların kokusunu alma ihtimali ise zayıf. Bu arc sonu hakiki bir ciddileşme görmezsek o iş yatar.

Karasakal savaşının Raftel'de olacağını tahmin ediyorum, ve dövüşün odağında da Kral Haki olacakmış gibi bir his var içimde. Yine de Luffy'nin işi zor.

Teach bence herkesi çekememesi lazım çünkü çok büyük bir artı oluyor sadece meyve kullanıcılarını çekmesi lazım bence..

Teach bence herkesi çekememesi lazım çünkü çok büyük bir artı oluyor sadece meyve kullanıcılarını çekmesi lazım bence..
Bende, teach tüm one piece alemini içine çeker mi diye içleniyorum, kara delik misali:oleyo: gerçi meyvelerin sınırı oluyor bu alemde, bir anti olayı çıkar veya luffy kral haki ile yoğrulmuş bir ışık saçar şöyle ama bu ışık bildiğimiz ışıklardan olmayacak yoksa karanlık çeliverir. Bu kral hakili, cennetin ışığı:p

Daha öncede yazdığım gibi, teach'inde hayalleri var. Öyle boş hayaller olduğunu düşünmüyorum, madara/tobi misali nereden baktığına bağlı olarak iyi bir planda ve düşüncede olabilir.

Arada D.'lerin intikamınıda alır dünya hükümetinden ve yardakçılarından, tabii benim canım öyle istiyor ama tam tersi tüm one piece alemine kanda kusturabilir:mincika:

Bende, teach tüm one piece alemini içine çeker mi diye içleniyorum, kara delik misali:oleyo: gerçi meyvelerin sınırı oluyor bu alemde, bir anti olayı çıkar veya luffy kral haki ile yoğrulmuş bir ışık saçar şöyle ama bu ışık bildiğimiz ışıklardan olmayacak yoksa karanlık çeliverir. Bu kral hakili, cennetin ışığı:p

Daha öncede yazdığım gibi, teach'inde hayalleri var. Öyle boş hayaller olduğunu düşünmüyorum, madara/tobi misali nereden baktığına bağlı olarak iyi bir planda ve düşüncede olabilir.

Arada D.'lerin intikamınıda alır dünya hükümetinden ve yardakçılarından, tabii benim canım öyle istiyor ama tam tersi tüm one piece alemine kanda kusturabilir:mincika:

Her yeni bölüm ve arc'tan sonra beklentim daha da artıyor reyisten. One piece'i de bulacak, yeni bir one piece evrenide yaratmaya çalışacak (distopikte olsa). Tıpkı naruto'dan madara, ghost in the shell'den kukla ustası, Neon Genesis Evangelion'dan Seele'ler ve Psycho-Pass'dan Makishima gibi.

Yukarıdaki elemanlar gibi villain olmanın hakkını verecek, yani sistem üzerine oynayacak.

Teach nasıl yenilecek diye konu bile varmış. Yeni gördüm çok iyi konuymuş özellikle şuan Karasakal'ı yenebilecek adamın Kizaru kadar hızlı olması lazım. Hızla yenilebilir. Bizim Luffy 2 sene önce g2 formundayken Kizaru çok yavaşsın diye tekmeliyordu. Şimdi hızı ona yaklaşmışmıdır. Çekme konusunda eğer meyvesiz adamları çekemiyorsa şuan Shanks'ın onu alması muhtemel gözüküyor. Mf'de Shanks'ın hızını Akainu'yu durdurmasından baya hızlı karakter olduğunu düşünüyorum.

Teach"inde hikayesi dramatik gibi Ay"a filan bakıyor

Görmüştüm bunu. Dediğin gibi dramatik bir hikayesi çıkabilir. Oda genelde Luffy'nin rakipleri için bu yöntemi kullanmıyor ama Teach'in farklı bir havası var. Luffy gibi sürekli ilerleme kaydetmeye çalışıyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Bana göre harika bir final rakibi. Mock Town'da yaptığı konuşma da çok başarılıydı.

Teach nasıl yenilecek diye konu bile varmış. Yeni gördüm çok iyi konuymuş özellikle şuan Karasakal'ı yenebilecek adamın Kizaru kadar hızlı olması lazım. Hızla yenilebilir. Bizim Luffy 2 sene önce g2 formundayken Kizaru çok yavaşsın diye tekmeliyordu. Şimdi hızı ona yaklaşmışmıdır. Çekme konusunda eğer meyvesiz adamları çekemiyorsa şuan Shanks'ın onu alması muhtemel gözüküyor. Mf'de Shanks'ın hızını Akainu'yu durdurmasından baya hızlı karakter olduğunu düşünüyorum.
Meyveli meyvesiz ayrımı bulunmuyor, Teach ne var ne yoksa çekebiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık