Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Benim gördüğüm kalbi dövüşün ortasında durur kan kusup yenilirdi.
Not:genç hali alayını alır.
Eğer darbe almazsa niye kalbi dursun yahu.O hasarı oğlum dediği adamdan aldı Wb.Karsisinda düşmanı varken salar mi kendisini sence ? Darbeyi aldığı zaman Denizciler ile bir savaş yapıyorlar.Zaten Squardo ile ona bakmadan konuşuyordu.Dikkati tamamen ilerleyen savaşta.Ha ilerleyen zamanda yine alabilirdi o hasarları ama o ana kadar karşıya vereceği bir hasar da var.Meyvesi güç konusunda inanılmaz bir şey.

Eğer darbe almazsa niye kalbi dursun yahu.O hasarı oğlum dediği adamdan aldı Wb.Karsisinda düşmanı varken salar mi kendisini sence ? Darbeyi aldığı zaman Denizciler ile bir savaş yapıyorlar.Zaten Squardo ile ona bakmadan konuşuyordu.Dikkati tamamen ilerleyen savaşta.Ha ilerleyen zamanda yine alabilirdi o hasarları ama o ana kadar karşıya vereceği bir hasar da var.Meyvesi güç konusunda inanılmaz bir şey.
Adamın zaten kalbinde sorun vardı yoksa one piecede kalbinden bıçak yiyipte tam gücüyle dövüşecek adam zaten yok .Dövüş sırasında illaki hastalığı nükseder adam serumlarla dolaşıyordu.

Adamın zaten kalbinde sorun vardı yoksa one piecede kalbinden bıçak yiyipte tam gücüyle dövüşecek adam zaten yok .Dövüş sırasında illaki hastalığı nükseder adam serumlarla dolaşıyordu.
Işte bire bir dövüş ile meydan savaşı bir değil.Bir kişi ile mi dövüşmek kolay onlarca kişi ile mi ? Dikkat farkı var kafadan.Bak yine söylüyorum.Hastaligi nüksedebilir, hasar alabilir ama bu durum Mfdeki gibi olmaz diyorum.Orada karşısında bir ordu vardı.Birisini indiriyor 10 tanesi peşinden geliyordu.

Adamın vücudu İsviçre peynirine dönmüştü. Hatta bir noktadan sonra mermiler adamı delmek yerine delik olan yerlerden ete dokunmadan geçip gidiyorlardı. O hali nasıl en güçlü? Bir merminin yaptığını bir yonko yapamayacaksa başlarım öyle yonkolara.

Birine bakıyorsun G4'ü gülerek karşılıyor diğerine bakıyorsun G4'e kafa atıyor yaralanma ibaresi yok ve sarhoş. Diğer yönde sümüklü denizcilerden mermi yiyen bir Dünyanın en güçlü canlısı var.

Neresinden tutarsan tut işleme de büyük sıkıntı var. Birinde petrolü ham satıyor diğerinde petrolü benzine çevirmiş bir diğerinde başka bir şeye.

İsviçre peynirleri, petroller, oh oh maşallah...
Linlin ve Kaido'ya paralel benzetmeler dönmüş burda. Ama kimse senin, insanlığından bahsetmez olmuş baba. Sen gideli buralara, olanlar olmuş.

En güçlü adamdan kasıt dünyayı yok edecek gücü elinde bulunduran adamsa eğer, doğru.

Ama yok en güçlü adamdan kasıt 1 vs 1'de adil bir dövüşte bulunduğu evrendeki herkesi yenecek kadar güçlü demekse eğer, insanlar Garp'ı çok küçümsüyor. Zaten şu forumda Garp ve Mihawk'ı savunmaktan bıktım anasını satayım.

Birine bakıyorsun G4'ü gülerek karşılıyor diğerine bakıyorsun G4'e kafa atıyor yaralanma ibaresi yok ve sarhoş. Diğer yönde sümüklü denizcilerden mermi yiyen bir Dünyanın en güçlü canlısı var.

Neresinden tutarsan tut işleme de büyük sıkıntı var. Birinde petrolü ham satıyor diğerinde petrolü benzine çevirmiş bir diğerinde başka bir şeye.
+112312312

Kaido'yu sadece g4 Luffy'e karşı gördük ve gördüğümüzde de tanıtım buff'u ile Luffy'e tek attı. Şurada arc boss'u olan yoknou Beyazbıyık olsa Kaido'ya vurduğu kadarının çeyreğini vuramadan paket olurdu Luffy. Beyazbıyık reis bu alemin büyüğüdür ve en güçlü yonkou'dur net bir şekilde.

Ayrıca gördüğümüz iki yonkou için de hasar işlemezlik özelliğinin yanında ikisinin de Beyazbıyık'a göre dokunulurluğu daha yüksek. Hatta Big Mom'un saldırıları savuşturulup karşılanabilir gibi görünüyor şimdiye kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık