Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
dünyanın en güçlü varlığı olarak kaido tanıtılmıştı diye hatırlıyorum. Yine klasik hangisi döver tartışmalarına girmek istemesem de benim düşüncem marineford daki o bitik hali en güçlü değildi ve o haliyle herhangi bir yonkouyu birebirde ciddi zararlar verebilse dahi yenemezdi, ve tahminimce birebirde yenilebileceği birden fazla insan vardı.

Ve eğer bu hali bile en güçlüyse gençliğindeki zirve halinde rogerle top gibi oynamış olması gerekir ki bu da pek mümkün gibi gözükmüyor. Marineford daki hali şu anki mevcut yonkou ların hiçbirini alamazdı bana göre. Ha herhangi bir hile hurda ve yaralanması olmasa ve marineford a çıktığı anda direk akainuyla kapışsa onu harcayabilirdi ama yapabileceği en büyük icraat o olurdu öyle bir ortamda ve sonucunda da dövüşten ölümcül yaralarla çıkacak olan wb yi de bir diğer amiral hiç zorlanmadan öldürebilirdi.

Börüne kılıç yediği halide kral haki salamadığı halide meyvesini tam kullanamadığı halide böründe volkan patladığı halide tüm handikaplı haliylede one piece'in en güçlüsüydü.

Oda değil ama Kaidoya derim en güçlü diye çünkü gördüklerim mantıklı ama beyazsakal en güçlü gözükmüyor.Ayrıca benden sana bir soru Beyazsakal'ın ünvanı olmasa forumda kaç tane en güçlü diyen olurdu Beyazsakala?
O laf çöp denizcilerden hasar alıyor argümanına karşı söylediğim bir şey.Digerlerini görmeden zaten kimseye en güçlü diyemezsin ama gördüğüm Bm ve şenksi yerdi bana göre Beyazsakal.Kaidoyu biraz daha görelim bakarız duruma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık