Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Marco diyenler Marconun neden durdurulamayacağını yada kontrol edilemeyeceğini açıklasınlar bana.Ne ayrıcalığı varmış Rayleigh Garp gibi efsaneler arasındamıymış ? Birde croco gibi kafası kesildiğinde ne olacağını söylesinler ondan sonra açıklamaya devam etsinler.Lakin öbür türlü iddaaları temelden sarsılıyor.
oda yı arıyorum 1 sn

Marco diyenler Marconun neden durdurulamayacağını yada kontrol edilemeyeceğini açıklasınlar bana.Ne ayrıcalığı varmış Rayleigh Garp gibi efsaneler arasındamıymış ? Birde croco gibi kafası kesildiğinde ne olacağını söylesinler ondan sonra açıklamaya devam etsinler.Lakin öbür türlü iddaaları temelden sarsılıyor.
Ben kendi adıma konuşuyorum ben Marco'yu efsaneler arasında hiç görmedim.Benim aklıma gelmemişti ama biri söylemişti kim onuda hatırlamıyorum Marco'nun bir kere hakisi var ve Dof'ta haki olsa bile onunkinden daha iyidir bence.Dof'un gücünü az çok biliyoruz iple olduğunu varsayıyoruz o iple kesmeye çalışırken Marco zırh hakisiyle kendini korumaz mı acaba? Ya da öyle olacağını düşündüğüm o ipleri görüp kaçamaz mı adam uçuyor sonuçta.Ha dersin ip gözükmez falan o zamanda adam yenilmez olur görünmez ip ile alayını keser ister dövüşürken ister sinsi davranışları gibi kurnazca kesererek öldürür birilerini.(en azından ben böyle bir şey bekliyorum Dof'tan :D ) Diğer dediğinde zaten ölür adamın kafasının kesilmesinden bahsediyoruz.

peki bana raysanın nasıl dofun kontrolünden kaçacağını anlat bende sana marcoyu anlatayım?raysana kesme saldırısı yapsa crocodaki gibi kafası kesilmez ama marco gibi anka formunda her saldırıya karşı bagışıklığı olan adamın kafası hemen kesilir öylemi?

dofun kesme saldırısı iki kere işe yaradı seride.birinde oars jr ölmek üzereyken,cüssesinin dezavantajıyla.digerindede crocodilea karsı arkadan,oda sengokuylan konusurken.yani bu adam pat diye kafa kesiyorsa,hemde bire bir vsde karsı karsıyayken zaten yenilmez.en uctan örnek vermek oluyor bu durum ve yine bu sartlar dahilinde biriside marco ölümsüz organlarını bile yeniliyormus der,işin içinden cıkılmaz.

sahip oldukları yetenekler,pozisyonları yaptıklarını gördügümüz seyler,yapabilecegi söylenen seyler hepsi göz önüne alınınca marco azcık bile olsa daha üstündür doflamingodan.

kizaru ısık hızında kendini salmıs bölümü animeden...normalde tekmeyi yedigi gibi yapıstırdı yere kizaruyu,arkasındada,kralı öyle hemen alamassın sen önce beni gec dedi.ayrıca yasakani no magatama saldırısı,dofun yapabilecegi tüm saldırılardan daha güclü ve efektif,üstelik arka arkaya gelmesine ragmen adama birsey olmuyor.aynı ısının az birazı kocaman yarukiman mangrovu devirdi.yani marcoyu aslında tek saldırıyla yenmek nerdeyse imkansız ki bu adam busoshoku zırhınada sahip.ve aslında marcoyu en kolay yenmenin yolunu e.oda gösterdi bize,hakiylen bile adamı dessen meyvesi aktif oldugu sürece iyileşiyor hemde cok hızlı.o yüzden yapıcagın belli kairoseki takıcaksın.nasıl yaptılar ? wb için endişelendi,kizaru artı onigumo aynı anda taktı.bu sartlar dahilinde kizaru artı onigumonun ancak etkisiz kıldıgı adamı doflamingo yenerse... olabilir ya e.oda bu ama bence mantık hatası yapar.

Atmos ilk başta saldırdı Dof a Dof zıplayarak Atmos a karşı açıyı buldu sonra durdurdu tekrar bakmanda fayda var.
Yok öyle birşey.O olay animatörlerin bölüm doldurma çabaları. Mangada böyle.

@İsko

Hız desem,haki seviyesi desem,kenbonshoku haki desem yeterli olur heralde.Marcoda 1 çeşit haki gördük Rayleighte 3 tane ve adam hepsinde ustalaşmış,aşmış.Ben hemen kesilir demedim Crocoyuda haberi olmadan kesmişti zaten.Kafa kesmek o kadar kolay olamaz.Ama yapabilirse bu Marconun sonu olur.Peki Dofun sonu nasıl olabilir söyleyebiliyormuyuz ? Velgoda bu seviyede haki varsa Dofta kimbilir ne seviyede ? Eee öyleyse Marconun müthiş bir haki avantajıda kalmadı o zaman. Sadece tekmeleyerek,pençeyle yenecekse Dofunda heykel gibi dikilmesi baya bir aptal olması lazım.

Yasakatino Magatama olsun Dai Funka olsun çok ağır hasarlı saldırılar Marco bunları karşılar ama uzuv kesmek daha tehlikeli Marco için herkes için hatta magmayı avuçlayan Jinbe'inin kolunu kesersen durum daha vahim olur.

Yok öyle birşey.O olay animatörlerin bölüm doldurma çabaları. Mangada böyle.

@İsko

Hız desem,haki seviyesi desem,kenbonshoku haki desem yeterli olur heralde.Marcoda 1 çeşit haki gördük Rayleighte 3 tane ve adam hepsinde ustalaşmış,aşmış.Ben hemen kesilir demedim Crocoyuda haberi olmadan kesmişti zaten.Kafa kesmek o kadar kolay olamaz.Ama yapabilirse bu Marconun sonu olur.Peki Dofun sonu nasıl olabilir söyleyebiliyormuyuz ? Velgoda bu seviyede haki varsa Dofta kimbilir ne seviyede ? Eee öyleyse Marconun müthiş bir haki avantajıda kalmadı o zaman. Sadece tekmeleyerek,pençeyle yenecekse Dofunda heykel gibi dikilmesi baya bir aptal olması lazım.
hız desen marcoda var haki desen senin deyiminle velgoda bu denli haki sahibiyse yada bigmomın pekomsunda öyle haki varsa marconun hakisi nasıldır.artı marconun muuazzam meyve gücü var.
Marco kizarunun hızıyla aşık atabilmişken dofun hızına mı ayak uyduramıyacak.yani marco hep karavana yapacak dof karşısında öyle mi?

eğer marco'nun kopan bir uzvu iyileşebiliyorsa marco her türlü alır ama iyileşemiyorsa pek sanmıyorum

goro goro ölen bedenin kalbini çalıştırıyorsa Anka da kesilen uzuvu yeniler herhalde
Sen diyince hatırladım doğru aslında adam ölüyo ama meyvesi sayesinde kalbi tekrar çalışıyor.Ama aynı şey Marco'da olsa bile kafası kopsa artık ... iyileştirir abi :D (diyecek başka laf bulunmuyo resmen :D )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık