Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Bakıyorum da marco ne ile dof'a zarar verecek ? Haki desen eşit ya da dof üstün,meyve desen sadece kendine yararı var saldırı anlamında hiç bir şeyi yok.Ne yapacak hakili pençe mi vuracak :D Ciddi soruyorum marco diyenlere dof gibi saldırı anlamında eşsiz meyve,bunu savunmada kullanabiliyor 3 haki var bu adama marco ne yapacak da zarar verecek ?
Kafeste kuş avı. :cool:

Sanki Marco'nun kazanacağı kesinleşmiş gibi konuşman çok ilginç doğrusu.Nerede yazıyor Oda açıklama mı yaptı. :)

Marco yenilmez diyene eyvallah derim.Doğaldır olabilir.Akainuya karşı durabiliyorsa meyveyle yenilmeme ihtimali var.Ben de ihtimal veriyorum meyvesi yüzünden.Ama Doffy de yenilmez.Marco'nun o çapta bir saldırı gücünü de fiziksel gücünü de görmedik çünkü.

Her ne kadar kendini yenilese de Marco da g4 karşısında Doffynin yaptığından fazlasını yapamaz.Bir yumruk yediği zaman Garp yumruğundan farklı olmaz.Feleği şaşar.Karşılıkta veremez öyle bir güce karşı.

Marco ve Doflamingo aynı kalibrenin adamları.Dof Jozu gibilerle muhatap olmaz zaten eşek niyetine biner üstüne vurur kırbacı.
Marco doffu oper doff efendim emriniz başım üstüne der.
Marco wb'nin dünyanın en güçlü admın sag kolu olmayı başarmış biri.
doff kim kaido dendiği zama. titreyen adam.

şimdi luffy'lerle ittifak kurup kaido'nun inmesine yardım edecek.
zoro shogun sanji zoro marco yıkımcı.
sen doffu kaido'nun yıkımcılarından güçlü mü sanıyosun.

@gyjbsch

İlk sayfaya bak. :D Alıntı halinde mesajım var. :D
Önceden doğru yoldaymışsın. Marco'un bırak g4'ü g3 edecek saldırısı yok yahu.:D

Yavaş yavaş herkes Fuji'nin değerini anlamaya başladı, bir Dofy kaldı.
İlginç konuya hiç yorum atmamışım ama oy atmışım. Herhalde @gyjbsch'nin hatrı için Dof'a atmışım. Çünkü hala kararsızım.:D
Aynen benim için oy atmıştın.

Bu forumda her zaman ki gibi anketler doğruyu yansıtıyor ama tersten okumak lazım.:D

Son düzenleme:

Üye silindi 2781

Abi Doflamingo alır yapmayın ya,çok ezdiniz şu adamı içim sızladı...

Tamam öyle tamam koskoca kral başını eğiyor :D Ayakkabılarını da bağlıyor mu ? :/

Abi Doflamingo alır yapmayın ya,çok ezdiniz şu adamı içim sızladı...
Bir süre sonra için kan ağlayacak bu yorumlar sürekli ve standart çünkü. :/

Luffy Marcoyu Dof vvssindeki şartlar oluşsun her türlü gömer.Marco nun savunması seride zirveye oynar belki ama Doffy i indirmesi zor.

Marcoyu indirmek daha da zor adam Teachten sağ kurtulmuş kaçmış gitmiş.

Doffy kazanır neden mi ? Kafese alır fişini çeker.Kafesten kaçış yok.Çunki Doflamingo-sama farkı :)

Siz bi de Marco'yu iki sene sonra görün.
Belli belli ne demek istediğini anlıyorum.50 tane özellik yumurtlayacak mangaka.Yok bunlar da vardı şöyle de yapıyordu falan fistan.Ve herkes içten içe sonradan uydurulduğunu bilecek tabii ama kimisi çaktırmayacak.İşine gelen güçlüymüş diyip bunları öne sürecek ama benim için bir önemi yok.

Babası ölürken meydan savaşında herşeyini kullanmadıysa orada bir mantıksızlık vardır.Daha nerede herşeyini vererek dövüşeceksin diye sorarlar adama.Sonradan göstermesinin hiçbir manası yok.

Ne çıkarsa çıksın amirallere karşı birşey yapamadığını gördük sonuçta.Demek o sakladıkları da işe yaramazmış yani bir amirale.Yenmeyi geçtim hasar verecek düzeyde bile.

Belli belli ne demek istediğini anlıyorum.50 tane özellik yumurtlayacak mangaka.Yok bunlar da vardı şöyle de yapıyordu falan fistan.Ve herkes içten içe sonradan uydurulduğunu bilecek tabii ama kimisi çaktırmayacak.İşine gelen güçlüymüş diyip bunları öne sürecek ama benim için bir önemi yok.

Babası ölürken meydan savaşında herşeyini kullanmadıysa orada bir mantıksızlık vardır.Daha nerede herşeyini vererek dövüşeceksin diye sorarlar adama.Sonradan göstermesinin hiçbir manası yok.

Ne çıkarsa çıksın amirallere karşı birşey yapamadığını gördük sonuçta.Demek o sakladıkları da işe yaramazmış yani bir amirale.Yenmeyi geçtim hasar verecek düzeyde bile.
İşte o savaşta Oda hiçbir şeyi doğru düzgün gösteremediği için Oda bizzat söyledi ki Marco'yu yeteri kadar gösteremedim daha sonra mümkün olursa işlemeyi planlıyorum. Doflamingo'da muhtemelen savaş esnasında Luffy'e karşı yaptıklarını yapamazdı. Aynı koşullar altında bakmıyorsunuz. :(

Yahu şu mantığı cidden anlamıyorum.

Dof Kaido'nun adını duyunca tırsmış ama Marco WB'in sağ koluymuş.
Bu mu kalibre ölçüsü.

Dof'un amacına bak direk dünyayı yok etmeyi hedeflemiş bir adam.Marco ise WB'in sağ kolu olmaktan ötesini düşünmemiş bile , bu adamlara herkes şeytan demiş WB oğlu olarak görmüş girmiş kanatları altına.

Dof'a bak birde. Adam dünyanın en sağlam bağlantıları olan ismi.Hükümet-Devrimci-Denizci her yerde eli kolu olan biri yıllarca emek vermiş plan kurmuş.

Kuzan Aokiji bile SMoker'i bu adam için uyarmadı mı?Git Filo amiraline söyle amiral felan ne varsa yığsın oraya yoksa bu herif ilerde çok büyük tehlike yaratacak diye?

Bu Dressrosa arcı bitince herkesin hafızasında bi G4'e karşı koyaymayan Doflamingo imajı kalmış öncesi felan sıfır.

Üstelik Dof Kaido'nun adamı değil. Bunu nerden çıkarıyor bu millet.
Dof ile Kaido'nun olayı iş ortaklığı. Doflamingo Smile satıyor bu adama. Kaido'nun yıkımcısını felan tanımaz yani , tanımıyorda Jack gidip bu adamı taşıyan eskort gemilere yem oldu.

Doflamingo ve Shogun iş ortağıdır Kaido'nun adamı değil. Kuzan 'da bu statü de BB korsanları için adam Burgess ile bir değil diğerleriyle de.

Marco ile Doflamingo'u statü terazisine koy Doflamingo ağır basar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık